Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir?

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir?
Beyler beyaz renk aracımda küçük taş izi gibi kapıyı açarken vurma gibi anahtar çiziği gibi noktasal çiziklerler var ufak tefek rötuş işlemi yaparak gizlemek istiyorum çizikleri. Tavsiye ettiğiniz ürün veya bir uygulama çeşidi var mı bu tip çiziklere nasıl müdahale etmem gerekir? Nasıl bir rötuş işlemi uygulamam gerekir?
Beğenenler:
(03-08-2019, Saat: 13:03)Scorpion yazdı: Beyler beyaz renk aracımda küçük taş izi gibi kapıyı açarken vurma gibi anahtar çiziği gibi noktasal çiziklerler var ufak tefek rötuş işlemi yaparak gizlemek istiyorum çizikleri. Tavsiye ettiğiniz ürün veya bir uygulama çeşidi var mı bu tip çiziklere nasıl müdahale etmem gerekir? Nasıl bir rötuş işlemi uygulamam gerekir?

Bendede vardı sanayiye gidip boyasına göre boya aldım fırçayla ufak dokunuşlar yaptım öyle duruyo göze batmıyo iyice bakarsan belli oluyor ben hem gözüme battığı için yaptım hemde küf pas için kapattım. Anahtar çixiği için pasta cila gerekir rütuş boyası sırıtır orada. Pasta cilayıda yaptırınca tek yere yaptırırsan sırıtır diye düşünüyorum.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir?, Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir? İncelemesi, Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir? Videosu, Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir? Online izle, Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir? Fotoğrafı, Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir? Yorumu, Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir? Hakkında, Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir? Nedir, Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir? Açıklaması, Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir? Oyunu, Küçük muhtelif çizikler için nasıl rötuş işlemi yapmak gerekir? Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Egea sedan için Çadır Mehmet B 0 2,745 26-06-2019, Saat: 02:15
Son Yorum: Mehmet B
  E-torq motor için yağ tavsiyesi(LPG) dogankervan 2 2,726 09-06-2019, Saat: 20:45
Son Yorum: Livaneli
  Birinci yıl bakımı bu nasıl fiyat cemilnet 9 5,140 04-03-2019, Saat: 10:17
Son Yorum: ilkkant
  Tampon cizikleri icin oneri sertac 0 2,092 13-07-2018, Saat: 12:38
Son Yorum: sertac
  Fiat Egea Temizliğini Nasıl Yapıyorsunuz EgeaClub 13 7,694 02-05-2017, Saat: 15:09
Son Yorum: rampagebaris

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi