5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman)

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman)
Merhaba arkadaşlar,
bu uconnect olsun, geri görüş kamerası olsun,navigasyon olsun, carplay vs olsun bu konulara meraklıyım. yani olsa da çok fazla kullanacağıma değil belki ama bu olayları çözmek ve fabrikanın bize sunmadığı özellikleri kullanmasamda kullanma ihtimalimin olduğunu bilmek veya kullanabilmek bana haz veriyor. bu konuları zaten forumda profesyonelce yapan arkadaşlar var. bu konu onların işi ve bu konudan onlar para kazanıyorlar, lütfen paylaşımım onların işlerini ellerinden almak gibi değerlendirilmesin sonuçta burası bir forum ve bilgi paylaştıkça çoğalır. belki beyin fırtınası yaparak, fabrikanın bize sunmadığı daha fazla özelliği kullanma veya kullanabilme ihtimalimiz olabilir.
konuya gelecek olursam nette dolaşırken bir siteye denk geldim ve bir arayüz gibi bir şeyden bahsediliyor bunu 5" teybe takıyor ve av girişinden vs. de bahsediliyor. aynı zamanda geri görüş kamerası vs. de açıklanıyor. dökümanı sizinle paylaşıyorum. acaba forumda geri görüş kamerası aktivasyonu yapanlar da bu şekilde mi yapıyor? ve 5" teyp ile video izlemek mümkün olur mu?
döküman link
Beğenenler:
Burayı bir inceleyin belki faydası olur.

http://www.kamerarehberi.com/dikiz-aynali-geri-gorus-kamerasi-incelemesi/18039

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
(06-07-2019, Saat: 14:48)mustsegul yazdı: Burayı bir inceleyin belki faydası olur.

http://www.kamerarehberi.com/dikiz-aynali-geri-gorus-kamerasi-incelemesi/18039

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu tarz dikiz aynalı kameralar zaten mevcut biliyoruz da, benim amacım arabanın kendi teyp ekranı üzerinden geri görüş kamerası görüntülemek. bunu zaten grupta yapanlar ve yaptıranlar var. fakat ben yapılışını merak ediyorum. aynı zamanda ne kadar zor olup olmadığını ve 3. kişiler bu kamerayı aracın kendi teybinde gösterebilirken fiat bunu neden yapmıyor/yapmadı onu öğrenmek istiyorum.
Beğenenler:
Çözüm bulabildinizmi kamera nasıl aktif ediliyor

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman), 5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman) İncelemesi, 5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman) Videosu, 5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman) Online izle, 5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman) Fotoğrafı, 5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman) Yorumu, 5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman) Hakkında, 5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman) Nedir, 5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman) Açıklaması, 5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman) Oyunu, 5" uconnect teyp geri görüş kamera(döküman) Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Egea geri görüş kamerasını aktif etme denizci 105 27,691 13-01-2024, Saat: 15:02
Son Yorum: A.Bozoğlu
  7" Ucoonnect teyp yazılımını güncellemelimiyim? A.Bozoğlu 1 29 09-01-2024, Saat: 23:26
Son Yorum: A.Bozoğlu
  Servis Gönüllü Geri çağırma Hk. esozbir 4 77 04-12-2023, Saat: 17:41
Son Yorum: esozbir
  Urban Paket araçlar için geri görüş kamerası montajı Caner K. 24 12,419 02-12-2023, Saat: 16:14
Son Yorum: sgmkey
  Uconnect yeniden başlatma sorunu hic28i 1 30 28-07-2023, Saat: 17:04
Son Yorum: tsezer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi