1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma!

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma!
1.6 dizel otomatik aracımı 8500 km de 2019 ocak ayında servise bakıma götürdüm. yağ ve filtre değişimleri yapıldı. 
Şehir işçi 100/ 5.5 - 6.0 litresi yakan araba bakım sonrasında 100/ 9.5 - 10.0 litre yakmaya başladı. 
Herzaman gittiğim uzun yolda 100/ 4.5 litre yakıyordu. Bakım sonrası 100/5.6 litre altına inmedi.

Bakım sonrası bu kadar çok yakması normal mi yoksa bir sıkıntı mı var ki?

Not: Servis danışmanı silikon motor koruma filan yaptık dedi.
Beğenenler:
Hiç normal değil 10 litre yakması, benzinliler 10 litre yakıyor, servise kontrol ettirin tekrar değişen filtrelerde sıkıntı olabilir.
Beğenenler:
Yakıt göstergesinde sorun olabilir.
Benim araçda kafasına göre bazen 14 bazen 17 inip çıkıyor ama ben okadar yaktığını sanmıyorum.

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma!, 1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma! İncelemesi, 1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma! Videosu, 1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma! Online izle, 1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma! Fotoğrafı, 1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma! Yorumu, 1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma! Hakkında, 1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma! Nedir, 1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma! Açıklaması, 1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma! Oyunu, 1.6 Dizel İlk Bakım Sonrası Fazla Yakma! Fiyatı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi