Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması - Sayfa 2

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması
(13-09-2019, Saat: 11:06)Ergün Ekinci yazdı:
(13-09-2019, Saat: 08:44)orhan_84 yazdı: Trip sıfırlaması için tekrardan servisle görüştüm. Güncelleme yapıldığını düzelebileceğini vurguladılar ama hiç bir değişiklik olmadı. Siz bir çözüm bulabildiniz mi?

Merhaba 

Arkadaşımda oldu.Aküyü şarz bıraktıktan sonra olmadı.Sorun düzeldi.Araç seyir halinde mi ? yapıyor yoksa,çalıştırınca mı ? yapıyor bilgi verirsen buradaki bayi sorarım.

Merhaba 
Cevabınız için teşekkür ederim, araç ilk çalıştırdığımda trip sıfırlanmış oluyor. Hareket halinde yaptığına şahit olmadım.
Beğenenler:
Kesin çözüm alabilen oldu mu acaba? İki hafta önce aldığım 2019 model 1.4 easy plus aracımda geçen gün anlam veremedigim şekilde kendisi yol bilgisayarını sifirlamisti. Çok önemsemedim ama bu akşam yolda giderken aracın göstergeleri sanki arabayı stop etmişim gibi gitti sonra kontağı yeni açmışım gibi selamlama yaptı ve kaldığı yerden devam etti yol bilgisayarını kontrol ettiğimde tüm trip bilgilerini sifirlamisti.
Beğenenler:
(28-01-2020, Saat: 23:10)rstdrn yazdı: Kesin çözüm alabilen oldu mu acaba? İki hafta önce aldığım 2019 model 1.4 easy plus aracımda geçen gün anlam veremedigim şekilde kendisi yol bilgisayarını sifirlamisti. Çok önemsemedim ama bu akşam yolda giderken aracın göstergeleri sanki arabayı stop etmişim gibi gitti sonra kontağı yeni açmışım gibi selamlama yaptı ve kaldığı yerden devam etti yol bilgisayarını kontrol ettiğimde tüm trip bilgilerini sifirlamisti.
Aracı bugün servise bıraktım. Aküyü şarj edip, yeni yazılım yuklediklerini söylediler. Şimdilik bir sıkıntı görünmüyor. İnşallah tekrar etmez.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Merhaba, ayni sorun bende de vardi ama aslinda sorun degilmis direksiyondan menuye girince trip sifirlama secenekleri var. Ordan degistirebiliyorsunuz. Eger trip sifirlamayi kastettiyseniz
Beğenenler:
(30-01-2020, Saat: 01:49)benkimya yazdı: Merhaba, ayni sorun bende de vardi ama aslinda sorun degilmis direksiyondan menuye girince trip sifirlama secenekleri var. Ordan degistirebiliyorsunuz. Eger trip sifirlamayi kastettiyseniz
Bende herhangi bir ayarla oynadığım halde trip kısmındaki tüm bilgilerin sıfırlanması ve aynı anda gösterge ibrelerinin araç hareket halinde iken kendiliğinden kontak kapanmış ve tekrar açılmış gibi hareket etmesi gibi bir problem vardi

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
(29-05-2019, Saat: 01:42)Kurşun Gri yazdı: 2019 sedan 1.4 easy aracım. Yol bilgisayarım ben sıfırlamadan kendiliğinden sıfırlıyor. Başına gelen oldu mu? Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar 700 km deki 2021 Ocak çıkışlı 2020 model 1.4 Easy Plus aracımda da aynı sorunla karşılaştım. Acaba çözüm bulabildiniz mi?
Beğenenler:
(29-05-2019, Saat: 01:42)Kurşun Gri yazdı: 2019 sedan 1.4 easy aracım. Yol bilgisayarım ben sıfırlamadan kendiliğinden sıfırlıyor. Başına gelen oldu mu? Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.
Merhaba. 2020 Kasım ayında sıfır km. 1.4 Easy aldım. Aynı sorunu yaşıyorum. Bursa fabrikadan yazılım geldi ama düzelmedi. Tekrar kayıt açıldı ve kadran değişimi yapıldı. Aynı arıza devam ediyor. İlk kontakta kadranlar 1 sn gecikmeli gelince sıfırlama yapıyor. sürekli yapmıyor. genelde 80 ile 120 km arasında yol yaparsam sıfırlıyor. Bayram sonu eski kadran incelenecek ona göre karar verecekler. Araç değişimi ihtimali var ama artık yeni kasa olduğu için bedel talep edebilirlermiş. Haber bekleyeceğiz, sonuç ne olacak bilemiyorum.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması, Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması İncelemesi, Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması Videosu, Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması Online izle, Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması Fotoğrafı, Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması Yorumu, Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması Hakkında, Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması Nedir, Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması Açıklaması, Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması Oyunu, Yol bilgisayarının kendiliğinden sıfırlanması Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yol bilgisayarının yüksek gostermesi acemifilozof 3 2,598 05-01-2017, Saat: 22:59
Son Yorum: Heisenberg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi