Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım
Android Auto ve Aplle Car Play özelliğini aktif ederek uconnet multimedya üzerine profesyonel kişi tarafından yazılım atılarak android ve apple telefon ekranınızı uconnette görmek ve kullanmak için Ankara'da bulunan araç sahipleri benimle irtibata geçebilirsiniz. Çoğunluk sağlanırsa diğer iller içinde buluşma yapılabilir. Proxy yazılım ücreti : 100 TL
[Resim: 5edd27d021ca9466b62c5787c001c814.jpg]

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:
Bende bugün 1.3 multijet Urban Plus araç aldım. Bayramdan sonra teslim alıcam.
Bu uygulamanın araca, elektronik aksama bir zararı varmıdır.
Garantiyi bozar mı? Ankaradayım, Benim araca uygulanabiliyorsa, herhangi bir sıkıntı oluşturmayacaksa bende yaptırmak isterim.
Beğenenler:
Bu isi biraz meraki olan arkadaslar yapabilir forumda nasil yapilacagina dair konu mevcut ben kendim yaptim oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Beğenenler:
Arkadaşlar bu işi İzmir, aydın, Muğla yada denizli de yapan varsa benimle iletişime geçebilir mi? Yada bu illerde yaptıran varsa oranın iletişim telefonunu verebilir mi rica etsem?
Beğenenler:
Arkadaşlar, 2019 urban sedan lara olmuyor değil mi bu uygulama.
Beğenenler:
(31-07-2019, Saat: 16:35)Noter yazdı: Arkadaşlar, 2019 urban sedan lara olmuyor değil mi bu uygulama.

Olmuyor

Beğenenler:
(23-06-2019, Saat: 18:27)Eybek yazdı: Bu isi biraz meraki olan arkadaslar yapabilir forumda nasil yapilacagina dair konu mevcut ben kendim yaptim oldu

Merhaba Hocam.
Ben de odb II v1.5 cihaza takıldım. Siz hangisini kullandınız?
Teşekkürler.
Beğenenler:
(21-04-2020, Saat: 09:42)mehmedyasin yazdı:
(23-06-2019, Saat: 18:27)Eybek yazdı: Bu isi biraz meraki olan arkadaslar yapabilir forumda nasil yapilacagina dair konu mevcut ben kendim yaptim oldu

Merhaba Hocam.
Ben de odb II v1.5 cihaza takıldım. Siz hangisini kullandınız?
Teşekkürler.

Ben modifiyeli bir kablo kullanıyorum fiat araclar icin uzerinde anahtarı var mod degistirmek icin

Beğenenler:
Arkadaşlar 2019 ve üstü urban plus donanımlar için bir gelişme var mı? Hala yapılamıyor diye biliyorum. Teşekkürler...

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Takip ediyorum ama sanırım yapılamıyor. Sadece birkaç yerde hatchback modellerde yapılabilir diye okudum ama henüz yapanı görmedim.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım, Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım İncelemesi, Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım Videosu, Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım Online izle, Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım Fotoğrafı, Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım Yorumu, Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım Hakkında, Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım Nedir, Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım Açıklaması, Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım Oyunu, Android Auto ve Aplle Car Play Proxy Yazılım Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Egea için bilinen tüm proxy kodlarını paylaşalım? A.Bozoğlu 3 46 13-03-2024, Saat: 05:50
Son Yorum: EgeaClub
  android auto ve apple car play aktifleştirmeyle alakalı acil yardım mufuk 106 47,059 31-01-2024, Saat: 15:48
Son Yorum: keremkarakaya
  Egea'ya telefonu usb kablo ile bağlamak? (Android Auto) Newbie 3 37 31-12-2023, Saat: 13:14
Son Yorum: A.Bozoğlu
  Android Auto Açılmıyor.. doomapex 1 22 04-11-2023, Saat: 06:41
Son Yorum: s4h1n91
  Kablosuz Android Auto Olmuyor Ancak Kablosuz Apple Car Oluyor viaypi78 0 20 16-05-2023, Saat: 09:43
Son Yorum: viaypi78

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi