Egea Sağa-Sola çekme

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egea Sağa-Sola çekme
Arkadaşlarım merhaba. Tecrübeli bir arkadaştan yardım istiyorum. Aracım 1.3 Egea Multijet. Sorunum şöyle. Düz yolda giderken direksiyonda tam ortada düz şekilde elimi bırakıyorum direksiyonda herhangi bir dönme yok ama araba sola sola çekiyor hatta şerit değiştiriyor. Sonrasında direksiyonu güç uygulayıp sağa hafiif çevirip düz şekilde bırakıyorum bu seferde direksiyon da hiçbir oynama olmadan düz şekildeyken araç bu sefer sağa sağa çekiyor. Direksiyonda yamukluk bilmem ne yok. Bu konulardan anlayan arkadaşlar yardım edebilirmi teşekkürler.
Beğenenler:
Bilgisayarli bir rot-balansciya gitmenizi tavsiye ederim. Malum yollarin durumu rot/balans ayarlarinin bozulmasina sebep oluyor.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Egea Sağa-Sola çekme, Egea Sağa-Sola çekme İncelemesi, Egea Sağa-Sola çekme Videosu, Egea Sağa-Sola çekme Online izle, Egea Sağa-Sola çekme Fotoğrafı, Egea Sağa-Sola çekme Yorumu, Egea Sağa-Sola çekme Hakkında, Egea Sağa-Sola çekme Nedir, Egea Sağa-Sola çekme Açıklaması, Egea Sağa-Sola çekme Oyunu, Egea Sağa-Sola çekme Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tongue Çeki demiri ve Çekme Karavan Mburak 2 3,207 01-11-2018, Saat: 08:48
Son Yorum: Mburak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi