Kalorifer sorunu

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalorifer sorunu
2017 1.6 dizel dct comfort aracim da kalorifer kısmı sıkıntılı çalışıyor.

Şöyle ki, bazen ısıyı düşürmek yada arttırmak istersem ısı değişmiyor. Isı ayarını en yükseğe yada en düşüğe çekip, sonra istediğim ısı ayarina getirince düzeliyor. O da biraz cebelleştiriyor. Servise söyledim ama onlar kontrol ederken sorun çıkarmadığı için arızayı tespit edemediler.

Benzer sorunu olan arkadaslar var mı? Tecrübelerini paylaşabilirlerse çok güzel olur.
Beğenenler:
Benim aracımda aynı sıkıntı vardı. Kalorifer kutusu serviste garantiden değişti. Bu araçların kalorifer kutusu kronik sıkıntılı.
Beğenenler:
genel bir sorun olduğunu görüyorum aynı sorun 2017 egeamda da var fakat yorumlarda kutudan değil klima güncellemesi ile düzeldiği söyleniyor yazılımsal bir durum diyorlar. klima kutusu için ön konsolun sökülmesi gerekiyormuş sanırım oda baya çetrefilli ve sonrasında  sıkıntı çıkarabilecek bir durum sanırım.
Beğenenler:
Yazılımla alakası yok. Kalorifer kutusundaki klapeler açılıp kapanmada sıkıntı yaratıyor. Sorunda bundan kaynaklanıyor. Zaten kalorifer sistemine bağlı bir beyin sistemi yokki yazılımla alakası olsun. Sorun tamamen klapelerle alakalı.
Beğenenler:
Arkadaşlar bendede dijital klima var ılıkta takılma sorunu yaşıyordum servis komple gögüs sökülecek kazan değişecek dediler arabanın garantiside yok buarada.Canım sıkıldı ben bunu yaparım dedim sadece torpido kapagını ve 1-2 parça sökerek sıcaklık sogıklugu ayarlayan klape motoru var baktım o sıkışıyor çalışmıyor.Hatta motor ve mekanizmasınıda söktüm tıkır tıkır.Benimkinde sıkışma sorunu vardı başkasında motor sorunu.Boşa gögüsünüzü söktürmeyin bir klape motoru değişimi işinizi çözebilir.Siz bile az uğraşla değişebilirsiniz yeterki arabayı tanıyın ve sorunu çözecem diyin.

Anahtar Kelimeler

Kalorifer sorunu, Kalorifer sorunu İncelemesi, Kalorifer sorunu Videosu, Kalorifer sorunu Online izle, Kalorifer sorunu Fotoğrafı, Kalorifer sorunu Yorumu, Kalorifer sorunu Hakkında, Kalorifer sorunu Nedir, Kalorifer sorunu Açıklaması, Kalorifer sorunu Oyunu, Kalorifer sorunu Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Egea kapılardan su alma sorunu Soner Şahin 0 112 11-12-2021, Saat: 03:25
Son Yorum: Soner Şahin
  Egea boya atma sorunu (Sinir bozan sedan) Adige 8 4,223 07-12-2021, Saat: 21:33
Son Yorum: Burak1616
  EGEA LED FAR PIR PIR SORUNU yasinyaso 3 214 29-09-2021, Saat: 22:19
Son Yorum: muhammet61
  Yağ eksiltme sorunu Faruk920 7 3,551 08-11-2019, Saat: 17:34
Son Yorum: egea31
  Yağ yakma sorunu Birolsahin41 13 5,942 29-07-2019, Saat: 22:13
Son Yorum: ardicli2000

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi