Fiat Egea Urban Arka Kampana

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Urban Arka Kampana
Bu sıralar kafayı buna taktım, internette kampanayı diske dönüştürmek için çok fazla bilgi var. Çok zora benzemiyor ama biraz maliyeti var 2 disk, 2 fren balatası vb ufak tefek zımbırtılar tahminim 700tl'ye biter. Yada internettte araştırıp kampana üzerine disk görüntüsü veren parçayı ilave edeceğiz. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...
Beğenenler:
valla guvenılırlık acısından dısk agır basıyor sankı . ımkan varsa ve orjınalı gıbı guvenlı olacaksa degıstırmekte fayda var.
Beğenenler:
bence orjinalini bozmamakta fayda var.
o kadar mühendis düşünmüşlerdir herhalde.
Beğenenler:
Evet lounge düşünmüşler, ama urban da maliyeti düşürmek için kampanaya dönmüşler...
Beğenenler:
arkadaşlar 1.6 urban dada disk var.Bunun lounge yada urbanla alakası yok.Motor güçünün yüksekliğine göre disk firen koyuyorlar.1.3 DİZEL VE 1.4 BENZİNLİ araçlara kampana koymuşlar hepsi bu,maliyetle alakası yok.
Beğenenler:
Onurcum o zaman lounge'da önde ve arkada hava soğutmalı disk olmalıydı. Yıllardır kaç adet fiat eskittim, koç eskiden neyse şimdide aynı...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Urban Arka Kampana, Fiat Egea Urban Arka Kampana İncelemesi, Fiat Egea Urban Arka Kampana Videosu, Fiat Egea Urban Arka Kampana Online izle, Fiat Egea Urban Arka Kampana Fotoğrafı, Fiat Egea Urban Arka Kampana Yorumu, Fiat Egea Urban Arka Kampana Hakkında, Fiat Egea Urban Arka Kampana Nedir, Fiat Egea Urban Arka Kampana Açıklaması, Fiat Egea Urban Arka Kampana Oyunu, Fiat Egea Urban Arka Kampana Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Kapı Trim Sesi gri 54 34,269 Dün, Saat: 00:28
Son Yorum: znlr
  Fiat Egea Kumandadan Otomatik Cam Açma Kapama EgeaClub 13 30,288 21-03-2024, Saat: 12:51
Son Yorum: sannsar
Big Grin FİAT EGEA FREN PERFORMANSI ÆGEÆ 5 7,246 21-03-2024, Saat: 10:25
Son Yorum: s4h1n91
  Direksiyon tuşları ve arka camlar çalışmama sorunu ilyasberkay 4 48 24-01-2024, Saat: 10:15
Son Yorum: Caner8659
  Egea 1.3 Urban Plus Start/Stop devrede fakat çalışmıyor? A.Bozoğlu 5 28 28-12-2023, Saat: 21:57
Son Yorum: A.Bozoğlu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi