ARAÇ KAMERASI HAKKINDA

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ARAÇ KAMERASI HAKKINDA
Arkadaşlar merhaba ;

Dün gece maalesef tatsız bir olay yaşadım, oturduğum yerde açık veya kapalı otopark yok, mecburen yol kenarına bırakıyoruz arabayı. Yıllardır bu şekilde işliyor lakin dün sabah aracımın yanına geldiğimde, sürtünme şeklinde sağ taraftan neredeyse komple yan tarafın hasar aldığını gördüm.

Herhangi bir not vb. bırakan da olmamış, resmen araca vurup kaçmışlar. Arabayı o halde görünce başımdan kaynar sular döküldü. Hayır, kazadır insanlık hali olabilir ama vurup kaçmak ne demek, benim kaskom olmasa ne yapacaktım, durduk yerde cebimden para ödeyecektim. Sonuçta iyi kötü herkeste trafik sigortası var, en azından sigorta üzerinden gider, aracımdaki hasara istinaden değer kaybı tazminatı da alabilirdim . Şimdi mecburen, kaskodan yaptırıyorum ve değer kaybı tazminatı da alamıyorum.

Velhasıl, etrafta kamera vb. bir kayıt cihazı ve gören, duyan olmadığı için ihale bize kaldı. Bayağı araştırdım ama yakın çevrelerde kimse birşey duymamış , görmemiş, velhasıl belki de bulmamam iyi oldu, kaçıp gittiği için korkunç sinirliyim, elimden bir kazada çıkabilirdi.

Bundan sonra bu tarz durumlara düşmemek adına, araç içi kamera düşünmeye başladım, böyle kaçıp giden şerefsizler için. Bu tarz bir ürün kullanan  ( kayıt özelliği ) arkadaşlar varsa, tavsiyelerinii almak isterim.

Teşekkürler
Beğenenler:
Büyük geçmiş olsun. Araç içi kamera kullanmadım ama aynı durumdan bende muzdaribim. Donanımhaber de böyle bir forum var:

https://forum.donanimhaber.com/arac-kamerasini-7-24-surekli-kayit-icin-kullanmak-park-halinde-bile-kayit-yapmak--103163994
Beğenenler:
Geçmiş olsun, bu tarz durumlarda trafik sigortası hasarınızı karşılayabiliyor diye biliyorum, sigorta acentesi ile görüşmenizi tavsiye ederim.
Beğenenler:
Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler..

İşte çarpan araç kaçmasaydı, bir iletişim bilgisi falan bıraksaydı, onun trafik sigortasından hem hasarı , hem de değer kaybı tazminatını alabilecektik lakin karşı tarafta rücu edilecek muhatap bir sigorta şirketi olmadığı için maalesef hiçbir şey yapılamıyormuş.
Beğenenler:
Küçük bir yerde yaşıyorsanız aracınızın rengi diğer araca geçmiştir ve onda da hasar vardır. Kaportacıları bir gezin derim.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
İstanbul/Çekmeköy'deyim ,araçları bıraktığımız yerde işlek bir yol, bulmak imkansız. . Diğer araçtan da, doğru dürüst bir parça düşmemiş, sadece iki küçük parça gri renk (macunlu) boya parçası vardı yerde. Diğer araç sadece tamponu zarar görmüştür ama benim sağ tarafı neredeyse komple sürtmüş adi herif.
Beğenenler:
Geçmiş olsun, arkadaşlar face'de arac ve aksiyon kamerası kullanıcıları adında grup var. Grubun kurucusu bu konuda uzman. Buranın tavsiyesiyle egea'ma A129 çift kameralı araç kamerası aldım. Ayrıca sitesinde her türlü teknik bilgiyi bulabilirsiniz

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Önceki kameram mini 0903'ďü o'nu satıp A129 aldım şimdi çok memnunum. Mini Adananın sıcağında sorun çıkarmadı ama viofoyu yeni aldım henüz yaz sıcağında denemedim. Kameralarımın hepsini linkini ekledigim siteninde tavsiyesiyle aldım. https://www.kamerarehberi.com

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Anlaşılan A129 bayağı popüler ve kullanışlı bir cihaz, bir kontrol edeceğim. Cevaplar için teşekkürler..
Beğenenler:
Araç kamerası tavsiyeleri hakkında güzel bir konu olmuş. Araç ve aksiyon kamerası incelemeleri yapıyorum. Kamerarehberi.com'un sahibiyim. Araç kamerası araştırması yaptıysanız mutlaka denk gelmiş olmalıyız. Bir çok forumda başlık açıp araç kamerası hakkında soruları yanıtlamaya çalışıyorum. FiatEgea.net'te de araç ve aksiyon kamerası arayanlara yardımcı olmak isterim. Yönetimin de izni olursa forum kullanıcılarının sorularını yeni konu açmadan bu gönderi altından elimden geldiğince yanıtlamaya çalışabilirim.

Yönetim izni olursa forum kullanıcılarının lehine olacak araç kamerası indirimlerini de bu konu altından paylaşabilirim.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

ARAÇ KAMERASI HAKKINDA, ARAÇ KAMERASI HAKKINDA İncelemesi, ARAÇ KAMERASI HAKKINDA Videosu, ARAÇ KAMERASI HAKKINDA Online izle, ARAÇ KAMERASI HAKKINDA Fotoğrafı, ARAÇ KAMERASI HAKKINDA Yorumu, ARAÇ KAMERASI HAKKINDA Hakkında, ARAÇ KAMERASI HAKKINDA Nedir, ARAÇ KAMERASI HAKKINDA Açıklaması, ARAÇ KAMERASI HAKKINDA Oyunu, ARAÇ KAMERASI HAKKINDA Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Araç Kamera Montajı sgmkey 1 26 20-03-2024, Saat: 11:19
Son Yorum: mlh41
  2022 egea cross urban geri görüş kamerası mlh41 0 6 12-03-2024, Saat: 12:14
Son Yorum: mlh41
  2015 Aralık model 1.6 Multijet 120 HP Lounge Plus Egea multimedya sistemi hakkında kokenmustafa 1 65 13-04-2022, Saat: 09:08
Son Yorum: s4h1n91
  Geri Görüş kamerası görüntü gelmiyor Cafnce 8 1,271 13-03-2021, Saat: 19:15
Son Yorum: ttugrul
  2019 Urban Plus Geri görüş kamerası feiter 6 3,418 16-12-2019, Saat: 14:42
Son Yorum: musgül

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi