Trim Sesi Hakkında

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trim Sesi Hakkında
Arkadaşlar merhaba ;

Sedan aracımda , arka taraftan bazen bozuk zeminde trim sesi geliyor. İsmini bilemedim, arka camın oradaki plastik aksamı kontrol ettim ama gayet sağlam duruyor, arka koltukları, kemer tokalarını da kontrol ettim hepsi bayağı sıkı duruyor lakin bir türlü ses gelen yeri bulamadım. Ses konusunda takıntılıyım biraz, servise falan götürmeye de pek zamanım yok.  Bir de servise götürsem, bu tarz sorunlar için ücret falan alıyorlarmı, onu da bilmiyorum. Başına böyle bir durum gelen varsa, yönlendirme yapabilirse sevinirim.

teşekkürler
Beğenenler:
Hayır almazlar, garanti dahilinde işlem yapılır, size bir öneri silikon sprey alın, sesin kaynağını bulabilirseniz eğer o bölgelere uygulayabilirsiniz.
Beğenenler:
Silikon sprey de geçici çözüm. Belli süre sonra tekrarlıyor.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
Biraz daha kurcalayacağım bakalım , en kötü servise göstereceğim, dediğiniz gibi masraf oluşmayacaksa garanti hizmetinden faydalanmış olalım. Cevaplar için teşekkürler.
Beğenenler:
Garantiden hallederler de bu segment bi araçta trim sesine bu kadar takılmayın, rahat edemezsiniz.
Beğenenler:
benim aracımda da bozuk yollarda geliyor trim sesleri, ben çözümü silikon spreyde buldum, ömürlük bir çözüm değil tabi ki, yılda bir sefer uygulamanız gerekiyor...
Beğenenler:
Mutlaka 2. Bir kişi ile birlikte deneme sürüşü yapın. Ses hiç tahmin etmediğiniz yerden gelebilir

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
İki kişi ile de baktık, özellikle arka koltukta oturdu, değmediği yer kalmadı hareket halinde iken ama sesi kesemedik bir türlü. hani tam oturmayınca tırrrrt gibi bir ses çıkar ya, komik ifade etmiş olabilirim ama Smile öyle bir ses geliyor işte, hafta sonu biraz daha kurcalayacağım.
Beğenenler:
(02-01-2019, Saat: 17:19)hakanvs yazdı: İki kişi ile de baktık, özellikle arka koltukta oturdu, değmediği yer kalmadı hareket halinde iken ama sesi kesemedik bir türlü. hani tam oturmayınca tırrrrt gibi bir ses çıkar ya, komik ifade etmiş olabilirim ama Smile öyle bir ses geliyor işte, hafta sonu biraz daha kurcalayacağım.
Aracınızın antenini kontrol edin

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
(02-01-2019, Saat: 17:19)hakanvs yazdı: İki kişi ile de baktık, özellikle arka koltukta oturdu, değmediği yer kalmadı hareket halinde iken ama sesi kesemedik bir türlü. hani tam oturmayınca tırrrrt gibi bir ses çıkar ya, komik ifade etmiş olabilirim ama Smile öyle bir ses geliyor işte, hafta sonu biraz daha kurcalayacağım.
Plaka ya baktinizmi? En çok titreşim yapan şeylerden biri dışarda ama içeri yansıyor....

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Trim Sesi Hakkında, Trim Sesi Hakkında İncelemesi, Trim Sesi Hakkında Videosu, Trim Sesi Hakkında Online izle, Trim Sesi Hakkında Fotoğrafı, Trim Sesi Hakkında Yorumu, Trim Sesi Hakkında Hakkında, Trim Sesi Hakkında Nedir, Trim Sesi Hakkında Açıklaması, Trim Sesi Hakkında Oyunu, Trim Sesi Hakkında Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Urban teyp hakkında mertcan51300 3 76 31-01-2024, Saat: 16:08
Son Yorum: Petrikan
  Egea 1.4 hakkında genel bilgi almak istiyorum.. power 0 37 19-04-2023, Saat: 11:40
Son Yorum: power
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 27 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  EGEA BOYALARI HAKKINDA BİLGİ baray5 0 542 20-04-2021, Saat: 20:08
Son Yorum: baray5
  emniyet kemeri ikaz sesi thedarkknight 1 610 17-04-2021, Saat: 19:00
Son Yorum: thedarkknight

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi