Egea sarsıntı sorunu çözümü

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egea sarsıntı sorunu çözümü
aracıma geçen gün sıfır lastik aldım ve tam lastikçiden çıkınca yoldan çıkıp aracın altını taşlara vurdum
. Lastikçiye geri dönüp balans ayarlatına baktırdım sıkıntı yok dediler daha sonra batmandan izmire yola çıktığımda 130 km üstünde araçta aşırı sarsıntı oluşmaya başladı bu şekilde izmire kadar geldim. Ardındn gaziemirde çağlar oto servisine uğradığımda aracı kaldırdık ve kalter muhafazasının eğildiğini ve balanslarda sıkıntı olabileceği söylendi aracın lastikleri söktüğümüzde arka lastiklerin yanlış takıldığı ve hiç balans yapılmadığını öğrendik balanslar yapılınca araç tekrar ok gibi oldu
Beğenenler:
hiç balans yapılmamış olan lastiklere nasıl sıkıntı yok diyorlar akıl işi değil ya.
Beğenenler:
Dürüst esnaf bulmak zor bu devirde.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
geçmiş olsun,
artık ustalara ve servislere güvenemiyoruz, bir de aracın başında beklemek zorunda kalıyoruz...
allah sonumuzu hayır etsin.
Beğenenler:
İşini düzgün yapan dürüst esnafı da dolandırıcı esanfı da burada ve sosyal medyalarda teşhir etmek lazım ki herkes bilgi sahibi olsun. Ama Allah korusun iftiraya varmadan...
Beğenenler:
katılıyorum, bizler aracın motor mekanik v.b. konularından anlamayız, anlamak zorunda da değiliz, herkes iyi bildiği işi yapmalı meslek edinmeli,

ancak (bazı) ustalar ve servisler nasılsa elleri mahkum, nasılsa gelecekler diye düşünerek bizleri yolunacak kaz gibi görüyorlar, tabi ki hepsi değil, dürüst esnaflar ayrı, onlara sözümüz yok, olamaz da...

allah iyilerle karşılaştırsın...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Egea sarsıntı sorunu çözümü, Egea sarsıntı sorunu çözümü İncelemesi, Egea sarsıntı sorunu çözümü Videosu, Egea sarsıntı sorunu çözümü Online izle, Egea sarsıntı sorunu çözümü Fotoğrafı, Egea sarsıntı sorunu çözümü Yorumu, Egea sarsıntı sorunu çözümü Hakkında, Egea sarsıntı sorunu çözümü Nedir, Egea sarsıntı sorunu çözümü Açıklaması, Egea sarsıntı sorunu çözümü Oyunu, Egea sarsıntı sorunu çözümü Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Direksiyondan Gelen Ses Sorunu bagcio 1 280 07-08-2021, Saat: 15:31
Son Yorum: y.kara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi