Egea hakkında

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egea hakkında
iyi gunler herkese sayfaya yeni uye oldum.fikrinizi almak istiyorum bende suan 2016 model seat toledo 1.2 tsi 110 hp manuel style paket arac var.egea 1.6 mjet 2 almak istiyorum lakin internette egea kazalarinda ozellikle arkadan carpismalarda cok fazla hasar aliyormus gibi bi izlenim var ve ncap testinden aldigi puanda aklimi karstiriyor.ozellikle cocuk guvenligi konusunda.toledo yu satip 2015 veya 2016 1.6 dizel egea alinirmi.ruzgar sesi icinde 110 dan sonra asiri ses aldigini okudum.kullanan arkadaslar olarak goruslerinizi yazarsaniz bende o dogrultuda karar vermek istiyorum.simdiden tesekkur ederim herkese
Beğenenler:
https://fiategea.net/konu-fiat-egea-kullanici-yorumlari.html
Yardımcı olacaktır.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
Okuduklarınızı bir kenara bırakın,gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır demişler.Egea'nın ses yalıtımı çok iyi, ben uzun yolda 140 tan aşağı gitmiyorum ne rüzgar sesi ne motor sesi ne de başka bir ses yok.Egea genişliği,rahatlığı,parça ucuzluğu ile tam bir aile arabası.NCAP testlerine takılmayın,Egea'nın şaşesi gayet sağlam,biraz araştırırsanız neden 4 yıldız aldığını öğrenirsiniz.Geçen hafta bir kazasını gördüm resim çekemedim.Eski kasa bir Mercedes arkadan Egea'ya çarpmıştı,Egea da önündeki corollaya çarpmıştı.Ağzım açıkta kaldı Mercedes bildiğiniz haşat olmuştu,Egea'nın sadece tampon hasarlıydı,stopları bile kırılmamıştı.Şunu da unutmayın NCAP testleri 64 km/h ile yapılıyor,100 ve üzeri hızlarda hiçbir arabanın da tam güvenilirliği yoktur.Foruma eklemiştim ışıklarda beklerken arkadan çarpan kamyonun ikiye böldüğü Passatı.Üstteki konuyu da okursanız orada bayağı bilgiler paylaşıldı.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Egea hakkında, Egea hakkında İncelemesi, Egea hakkında Videosu, Egea hakkında Online izle, Egea hakkında Fotoğrafı, Egea hakkında Yorumu, Egea hakkında Hakkında, Egea hakkında Nedir, Egea hakkında Açıklaması, Egea hakkında Oyunu, Egea hakkında Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Urban teyp hakkında mertcan51300 3 79 31-01-2024, Saat: 16:08
Son Yorum: Petrikan
  Egea 1.4 hakkında genel bilgi almak istiyorum.. power 0 37 19-04-2023, Saat: 11:40
Son Yorum: power
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 27 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  EGEA BOYALARI HAKKINDA BİLGİ baray5 0 542 20-04-2021, Saat: 20:08
Son Yorum: baray5
  İzalasyon Fitilleri Hakkında Scorpion 1 692 13-04-2021, Saat: 16:04
Son Yorum: pashcat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi