Ön Koltuk Sökme Takma

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ön Koltuk Sökme Takma
Merhaba arkadaşlar. Alt halı döşemenin üstüne pvc malzemeden kaplama yaptırdım. Bu nedenle ön koltuklar sökülüp yeniden takıldı. Ama takıldıktan sonra sanki koltuğun sırt kısmıyla birleşen ön koltuğun alt arka kısmı daha aşağıde en ön uç kısmıda daha yukarda gibime geldi. Hatta debriyaja basarken zorlanıyorum eski haline göre. Durumu ustaya söyleyince mümkün değil takılan yeri vida yuvaları belli. Farklı bi şekilde takmam mümkün değil sana öyle geliyordur dedi bende olabilir deyip eve sürdüm ama hala bana farklı geliyor ön koltuğun alt kısmının eğimi. Ön kısmı baya yükselmiş gibi.

Bu arada koltuğu en üst yükseklikte kullanıyordum. Yine aynı yüksekliğe getirip kullandım.

Sorum şu; ön koltuğun sökülüp takılması ile koltuğun oturak kısmının pozisyonu değişebilirmi. Arka kısım aşağıda ön kısmı daha yukarıda olacak şekilde. Aracım 1,4 sedan urban.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Ön Koltuk Sökme Takma, Ön Koltuk Sökme Takma İncelemesi, Ön Koltuk Sökme Takma Videosu, Ön Koltuk Sökme Takma Online izle, Ön Koltuk Sökme Takma Fotoğrafı, Ön Koltuk Sökme Takma Yorumu, Ön Koltuk Sökme Takma Hakkında, Ön Koltuk Sökme Takma Nedir, Ön Koltuk Sökme Takma Açıklaması, Ön Koltuk Sökme Takma Oyunu, Ön Koltuk Sökme Takma Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Koltuk Kılıfı Çengeller Doğru Yerde mi furkanatmaca466 4 244 03-09-2021, Saat: 20:00
Son Yorum: egea31
  Urban plus, koltuk sıkıntısı msadık 6 653 16-07-2021, Saat: 20:45
Son Yorum: msadık
  Tablet ekran sökme Tamitamtam 0 1,695 15-05-2019, Saat: 16:07
Son Yorum: Tamitamtam
  Koltuk kumaşı ses yapıyor. ahmetsenol 3 2,894 21-09-2018, Saat: 01:40
Son Yorum: Esan26
  Arka koltuk cikiyormu Malibo 14 36,973 23-01-2018, Saat: 12:55
Son Yorum: sefer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi