Bu jantlar nasıl durur?

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu jantlar nasıl durur?
Aracın üstündeki jantları çok seviyorum ama kışlık için bir jant arayışındaydım, sac/demir jantlar hoşuma gitmedi, bende alaşımlı jant almak istiyorum. Alttaki jant (sanırım doblo jantı) Egea Sedan'ım da nasıl durur?
[Resim: mega-55173450.jpg]
Beğenenler:
(08-11-2017, Saat: 10:44)sipartacus yazdı: Aracın üstündeki jantları çok seviyorum ama kışlık için bir jant arayışındaydım, sac/demir jantlar hoşuma gitmedi, bende alaşımlı jant almak istiyorum. Alttaki jant (sanırım doblo jantı) Egea Sedan'ım da nasıl durur?
[Resim: mega-55173450.jpg]

siyah olan rengi daha güzel sahibinden ilan nosu 55173449 bakarsınız.
Beğenenler:
Ben de kışlıklar için geçen sene bunları almıştım. Siyah iyi duruyor bence.[Resim: 679b2c78f18c11db947bbd43d78c804a.jpg][Resim: c4139f6d50a4c7450d48321596353280.jpg]

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Bu jantlar nasıl durur?, Bu jantlar nasıl durur? İncelemesi, Bu jantlar nasıl durur? Videosu, Bu jantlar nasıl durur? Online izle, Bu jantlar nasıl durur? Fotoğrafı, Bu jantlar nasıl durur? Yorumu, Bu jantlar nasıl durur? Hakkında, Bu jantlar nasıl durur? Nedir, Bu jantlar nasıl durur? Açıklaması, Bu jantlar nasıl durur? Oyunu, Bu jantlar nasıl durur? Fiyatı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi