Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.8/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları
BİLGİLENDİRME

detaylı yorumlar için BURADAN bilgi alabilirsiniz 

[Resim: 143182b.jpg]

Standart Paket
[Resim: 33u3f5l.jpg]

Güvenlik Paketli
[Resim: 72c2uu.jpg]
BİLGİLENDİRME
2016 Derecelendirmesi Hakkında

2016 yılında yıldız derecelendirmesi sadece EU28 genelinde tüm model aralığında standart olan güvenlik ekipmanları ile donatılmış araçlara uygulanacaktır. Şu anda değerlendirdiğimiz tüm arabalar sadece standart güvenlik ekipmanlarına göre derecelendirilmiştir. Aynı araç modeli için ikinci bir derecelendirme 'güvenlik paketi' ile sunulan ilave güvenlik ekipmanları için mümkün olabilir. Bu paket ilave yıldız derecelendirmesi için gerekli olan tüm güvenlik teknolojilerini içermelidir ve ilave ekipmanın standart olmadığı tüm ülkelerde tüm model çeşitleri için mevcut olmalıdır.
Yetişkin Yolcu Koruması için 2016 yılında herhangi bir değişiklik yoktur. Çocuk Yolcu Koruması için artık daha büyük çocuk test mankenleri kullanılmaktadır, daha küçük olan 18 aylık ve 3 yaş test mankenleri yerine 6 yaş ve on yaşı temsil edenler kullanılmaktadır. Maksimum puan alınabilmesi için arabanın üç veya daha fazla i-Size uyumlu oturma pozisyonu sunması gereklidir. Yayaların Korunmasında, standart testlerde iyi sonuç elde edenler artık yayaları tanıyan otonom acil durum frenleme sistemine sahip oldukları takdirde ilave puan alabilirler. Elektronik Denge Kontrolü artık yasa gereği tüm arabalarda bu sistem olması gerektiğinden Güvenlik Yardımcısı kapsamından çıkartılmıştır. Şerit Destek Sistemlerinin değerlendirilmesi önceki yıllara göre daha detaylıdır.
2016 yılındaki değerlendirmeler önceki yıllara göre ciddi şekilde değiştirilmiştir ve yıldız derecelendirmeleri daha önceki yıllar ile doğrudan kıyaslanmayacaktır.

Fiat Egea(Tipo) nun çarpışma testi sonuçları için tıklayınız
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
bence daha iyi olması lazım bence.
çocuk yolcu güvenliği bana az gibi geldi.
Beğenenler:
(02-12-2015, Saat: 19:02)ujiju yazdı: bence daha iyi olması lazım bence.
çocuk yolcu güvenliği bana az gibi geldi.

Daha yüksek olmalı da neden teste sokmadılar o kısmı kafa kurcalıyor. Açıklama yaparlar umarım.
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
aynen katılıyorum size.
siparişleri tamamlayıp sonra mı NCAP a aracı vericekler acaba.
Beğenenler:
(02-12-2015, Saat: 19:13)ujiju yazdı: aynen katılıyorum size.
siparişleri tamamlayıp sonra mı NCAP a aracı vericekler acaba.

Bana kalırsa hiç sokmayacaklar. Linea yıda euroNCAP testine sokmamışlardı.
Beğenenler:
italyan tasarımı ya bu araç sokabilirler.
ama dediğinizde doğru lineyı sokmadılar o teste.
Beğenenler:
Sevgili forumdaşlarım ,
öncelikle Eurpncap ile ilgili ufak bir bilgilendirme yapmak istiyorum.

EuroNCAP öncelikle avrupa da satışa sunulacak araçları , üretici firmalardan habersiz satın alıp ilgili testleri yapmaktadır.
FIAT veya başka bir markanın biz araba ürettik , bu testlere sokalım şu teste sokmayalım deme gibi bir lüksü yok.
Gelelim EGEA 'nın neden teste girmediğine ;

Yukarı da belirttiğim gibi öncelik avrupa da satışa sunulacak araçları teste sokmaktadırlar. EGEA modeli öncesin de sadece TÜRKİYE için tasarlandı ancak FCA grubu tarafından
çok beğenilen EGEA diğer avrupa ülkelerine de ihraç edilmesi kararlaştırıldı.
Dolayısı ile EGEA veya avrupa pazarında ki ismi ile TİPO öncelikle avrupa da satışları yeni başladı.
Ben şahsi fikrim olarak bu testin hatchback modelin de yapılacağını düşünüyorum.
Selamlar.

Beğenenler: bahad1r
(09-12-2015, Saat: 00:25)ÆGEÆ yazdı: Sevgili forumdaşlarım ,
öncelikle Eurpncap ile ilgili ufak bir bilgilendirme yapmak istiyorum.

EuroNCAP öncelikle avrupa da satışa sunulacak araçları , üretici firmalardan habersiz satın alıp ilgili testleri yapmaktadır.
FIAT veya başka bir markanın biz araba ürettik , bu testlere sokalım şu teste sokmayalım deme gibi bir lüksü yok.
Gelelim EGEA 'nın neden teste girmediğine ;

Yukarı da belirttiğim gibi öncelik avrupa da satışa sunulacak araçları teste sokmaktadırlar. EGEA modeli öncesin de sadece TÜRKİYE için tasarlandı ancak FCA grubu tarafından
çok beğenilen EGEA diğer avrupa ülkelerine de ihraç edilmesi kararlaştırıldı.
Dolayısı ile EGEA veya avrupa pazarında ki ismi ile TİPO öncelikle avrupa da satışları yeni başladı.
Ben şahsi fikrim olarak bu testin hatchback modelin de yapılacağını düşünüyorum.
Selamlar.

Öncelikle sitemize hoşgeldiniz.Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederiz.
Beğenenler:
FIAT AEGEA Otomobil 500X Ve Renagede den kaide alımmış Bir Platforma sahiptir 500X Amerika nın ve dünyanın en zorlu test merkezi olan IIHS De Top Safety Pick+ Ödülüne Laik görülmüştür bu başarı İle Fca da toplam 7.Top Safety Pick Ödülü alımıştır 500X Bunu başardıysa Baz alınan Aegea bu testlerden sınıfın en yüksk notlarına laik görülecektir ve Fiat egea %80 güçlendirilmiş çeliğe 100 Db ye kadar burulma direncine sahiptir ve kullanılan yüksek dayanımlı çelikler sayesinde sürücüsünü sonuna kadar koruyacaktır gelelim Linea meselesine Linea Grande Punto şasisi üzerine konumlandırılmış bir sedan otomobildir Grande Punto 2005 yılında çapışma testlerinden 33 puan %93-%94 not alarak sınıfın en güvenli aracıdır bu durum linea içinde geçerlidir...
Beğenenler: fiataga , EYK50 , selk1907
(24-12-2015, Saat: 14:47)long98ben yazdı: FIAT AEGEA Otomobil 500X Ve Renagede den kaide alımmış Bir Platforma sahiptir 500X Amerika nın ve dünyanın en zorlu test merkezi olan IIHS De Top Safety Pick+ Ödülüne Laik görülmüştür bu başarı İle Fca da toplam 7.Top Safety Pick Ödülü alımıştır 500X Bunu başardıysa Baz alınan Aegea bu testlerden sınıfın en yüksk notlarına laik görülecektir ve Fiat egea %80 güçlendirilmiş çeliğe 100 Db ye kadar burulma direncine sahiptir ve kullanılan yüksek dayanımlı çelikler sayesinde sürücüsünü sonuna kadar koruyacaktır gelelim Linea meselesine Linea Grande Punto şasisi üzerine konumlandırılmış bir sedan otomobildir Grande Punto 2005 yılında çapışma testlerinden 33 puan %93-%94 not alarak sınıfın en güvenli aracıdır bu durum linea içinde geçerlidir...

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Ellerinize sağlık çok güzel bilgiler.Faydalı olacaktır.Teşekkür ederiz.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları İncelemesi, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Videosu, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Online izle, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Fotoğrafı, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Yorumu, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Hakkında, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Nedir, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Açıklaması, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Oyunu, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 27 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2017 Aldım Arkadaşlar :) burakkoyuncu 0 22 19-01-2023, Saat: 20:41
Son Yorum: burakkoyuncu
  Fiat Egea Easy Multimedya Mukur 1 335 24-09-2021, Saat: 07:40
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea Kullanıcı Yorumları EgeaClub 340 496,421 03-08-2021, Saat: 20:47
Son Yorum: Fthreis
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,310 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi