Golf 7 ve EGEA HB

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golf 7 ve EGEA HB
Aşağıdaki video golf 7 üretim videosu. Golf7 üretim vidosunun 4,25 ile 4.37 dakikaları arasında tabana uyguladıkları ne kadar küçük ve lokal yalıtımlar(koyu renk çıkıntılar). Egeanın tabanını yalıtım için açtığımdan biliyorum tamamen birer bütün bütün atılmış. herbiri 50X50 cm ebatlarında idi. Fotografları varsa ekleyeceğim. Gerçekten açtığımda ekleyecek yer bulamayıp en son ses bariyeri koyup kapatmıştım.

Beğenenler:
(18-02-2017, Saat: 19:46)baba_yaga yazdı: Aşağıdaki video golf 7 üretim videosu. Golf7 üretim vidosunun 4,25 ile 4.37 dakikaları arasında tabana uyguladıkları ne kadar küçük ve lokal yalıtımlar(koyu renk çıkıntılar). Egeanın tabanını yalıtım için açtığımdan biliyorum tamamen birer bütün bütün atılmış. herbiri 50X50 cm ebatlarında idi. Fotografları varsa ekleyeceğim. Gerçekten açtığımda ekleyecek yer bulamayıp en son ses bariyeri koyup kapatmıştım.

HB yi tam bilemiyorum da sedan da ses yalıtımı konusunda gerçekten başarılı..100 km/sa hızla giderken debisel değerini internette araç test videoları yayınlayan bi kanal 62 desibel olarak ölçmüş.Şu an önümde Autoshow dergisinin Mercedes Gl 350 BLUETEC 4MATIC  aracının testi var 100 km/sa hızla giderken içeriye 64 desibel aldığı ölçülmüş.Tabiki burda egea ile GL 350 yi kıyaslamıyorum sonuçta çok farklı araçlar  Big Grin  Kaldıki gövde olarak GL350 büyük bi araç,içeriye ses alma ihtimali yüksek ancak volvo s60 test değerlerine bakıyorum o da 100 km/sa hızda 64 desibel ölçülmüş.Özetle laflarımı şu şekilde toparlamak istiyorum,egea süspansiyon konforu ve ses yalıtımı konusunda gerçekten ama gerçektennn fiyat seviyesinin çok üzerinde bi araç.Aracı soran her arkadaşıma süspansiyon kompanse gücü ve ses yalıtımı harika diyorum.Geriye kalan özellikler normal,eleştirilecek bi kaç şey var diyorum.Hatta bazı arkadaşlar facebook grubuna süspansiyon çok sert falan yazmıştı bi gönderide şok oldum Big Grin  Tevazu edemeyeceğim ya ben arabadan anlamıyorum,ya da bunu yazanlar.Belki de süspansiyon sert yazan arkadaşlar 1.6 dizel lounge kullanıcısıdır diyorum,çünkü 17 inç jant var..
Beğenenler:
(18-02-2017, Saat: 20:49)civil06 yazdı:
(18-02-2017, Saat: 19:46)baba_yaga yazdı: Aşağıdaki video golf 7 üretim videosu. Golf7 üretim vidosunun 4,25 ile 4.37 dakikaları arasında tabana uyguladıkları ne kadar küçük ve lokal yalıtımlar(koyu renk çıkıntılar). Egeanın tabanını yalıtım için açtığımdan biliyorum tamamen birer bütün bütün atılmış. herbiri 50X50 cm ebatlarında idi. Fotografları varsa ekleyeceğim. Gerçekten açtığımda ekleyecek yer bulamayıp en son ses bariyeri koyup kapatmıştım.

HB yi tam bilemiyorum da sedan da ses yalıtımı konusunda gerçekten başarılı..100 km/sa hızla giderken debisel değerini internette araç test videoları yayınlayan bi kanal 62 desibel olarak ölçmüş.Şu an önümde Autoshow dergisinin Mercedes Gl 350 BLUETEC 4MATIC  aracının testi var 100 km/sa hızla giderken içeriye 64 desibel aldığı ölçülmüş.Tabiki burda egea ile GL 350 yi kıyaslamıyorum sonuçta çok farklı araçlar  Big Grin  Kaldıki gövde olarak GL350 büyük bi araç,içeriye ses alma ihtimali yüksek ancak volvo s60 test değerleine bakıyorum o da 100 km/sa hızda 64 desibel ölçülmüş.Özetle laflarımı şu şekilde toparlamak istiyorum,egea süspansiyon konforu ve ses yalıtımı konusunda gerçekten ama gerçektennn fiyat seviyesinin çok üzerinde bi araç.Aracı soran her arkadaşıma süspansiyon kompanse gücü ve ses yalıtımı harika diyorum.Geriye kalan özellikler normal,eleştirilecek bi kaç şey var diyorum.Hatta bazı arkadaşlar facebook grubuna süspansiyon çok sert falan yazmıştı bi gönderide şok oldum Big Grin  Tevazu edemeyeceğim ya ben arabadan anlamıyorum,ya da bunu yazanlar.Belki de süspansiyon sert yazan arkadaşlar 1.6 dizel lounge kullanıcısıdır diyorum,çünkü 17 inç jant var..

Yazlıklar 17 inç kışlıklar 16 kullanıyorum hb aracımda. Bariz farkı hissettim. Süspansiyon konusunda bu araçlar 16 ile kesinlikle çok çok iyi duruma geliyorlar.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
(18-02-2017, Saat: 20:56)fiategea yazdı:
(18-02-2017, Saat: 20:49)civil06 yazdı: HB yi tam bilemiyorum da sedan da ses yalıtımı konusunda gerçekten başarılı..100 km/sa hızla giderken debisel değerini internette araç test videoları yayınlayan bi kanal 62 desibel olarak ölçmüş.Şu an önümde Autoshow dergisinin Mercedes Gl 350 BLUETEC 4MATIC  aracının testi var 100 km/sa hızla giderken içeriye 64 desibel aldığı ölçülmüş.Tabiki burda egea ile GL 350 yi kıyaslamıyorum sonuçta çok farklı araçlar  Big Grin  Kaldıki gövde olarak GL350 büyük bi araç,içeriye ses alma ihtimali yüksek ancak volvo s60 test değerleine bakıyorum o da 100 km/sa hızda 64 desibel ölçülmüş.Özetle laflarımı şu şekilde toparlamak istiyorum,egea süspansiyon konforu ve ses yalıtımı konusunda gerçekten ama gerçektennn fiyat seviyesinin çok üzerinde bi araç.Aracı soran her arkadaşıma süspansiyon kompanse gücü ve ses yalıtımı harika diyorum.Geriye kalan özellikler normal,eleştirilecek bi kaç şey var diyorum.Hatta bazı arkadaşlar facebook grubuna süspansiyon çok sert falan yazmıştı bi gönderide şok oldum Big Grin  Tevazu edemeyeceğim ya ben arabadan anlamıyorum,ya da bunu yazanlar.Belki de süspansiyon sert yazan arkadaşlar 1.6 dizel lounge kullanıcısıdır diyorum,çünkü 17 inç jant var..

Yazlıklar 17 inç kışlıklar 16 kullanıyorum hb aracımda. Bariz farkı hissettim. Süspansiyon konusunda bu araçlar 16 ile kesinlikle çok çok iyi duruma geliyorlar.

Arabanın hakkı tam anlamıyla 16 inç galiba hocam..
Beğenenler:
Egea süspansiyonları çok iyi. Gerçi ben, her ne kadar karşı da çıkılsa, EGEA iki kısma ayırıyorum biri HB/SW diğeri Sedan. Her ikisininde sertliği çok ayarlanmış, ancak hb/sw hem sessiz hemde sönümlemesi daha iyi. 17 ve 16 arasında baya fark hissedilir. Biri 45 yanak diğeri 55 yanak neredeyse bir süspansiyon demek. Ben kapıları eleştriyordum ama şu LEON kapılarını gördükten sonra tamamen bıraktım eleştirmeyi. Arada bir gelen çıt çıt sesinden dolayı eleştriyordum oda stabilize yolda. Beterin beteri varmış. Ne yazık ki algıya fazladan ödenen para. Tek değil 2 side farklı araçlar bildiğiniz kronik trim sorunu.

Beğenenler:
Aman alamancılar basar burayı diselgate ten sonra o işi bırakmışlardı demi
Şaka maka EGEA çok iyi bir proje ama dahada gelişmesi lazım..
Beğenenler:
(18-02-2017, Saat: 21:05)baba_yaga yazdı: Egea süspansiyonları çok iyi. Gerçi ben, her ne kadar karşı da çıkılsa, EGEA iki kısma ayırıyorum biri HB/SW diğeri Sedan. Her ikisininde sertliği çok ayarlanmış, ancak hb/sw hem sessiz hemde sönümlemesi daha iyi. 17 ve 16 arasında baya fark hissedilir. Biri 45 yanak diğeri 55 yanak neredeyse bir süspansiyon demek. Ben kapıları eleştriyordum ama şu LEON kapılarını gördükten sonra tamamen bıraktım eleştirmeyi. Arada bir gelen çıt çıt sesinden dolayı eleştriyordum oda stabilize yolda. Beterin beteri varmış. Ne yazık ki algıya fazladan ödenen para. Tek değil 2 side farklı araçlar bildiğiniz kronik trim sorunu.

Çok şükür hocam egeanın trim sesi konusunda hiç bi problemi yok daha bugün stabilize yola girdim.Her şey yerine güzel oturtulmuş.Belki orta konsolun alt kısmı bardaklıklara uzanan kısım biraz daha iyi oturtulsa yerine harika olurdu,ancak sağa sola güçlü şekilde sallayınca bi miktar sallanıyor ama sıkıntı yaratan bi şey yok.Yeni megane trim sesiyle dolu.Hele hele 20000 bin km gelmiş talisman dan çıkan acayip sesleri de es geçiyorum Big Grin Geçende bi vatandaş 2015 model passatın sağından solundan gelen sesleri video olarak youtube ye koymuştu.Markaları falan yarıştırmıyorum kesinlikle belki trim sesi olan egea da vardır her marka her araçta olabiliyor.Ön yargıyla yaklaşmamak gerek

(18-02-2017, Saat: 21:15)fiataga yazdı: Aman alamancılar basar burayı diselgate ten sonra o işi bırakmışlardı demi
Şaka maka EGEA çok iyi bir proje ama dahada gelişmesi lazım..

Kesinlikle gelişmeli.Özellikle 2018 ortalarında sedana bi makyaj bekliyorum Rolleyes En az 6.5 inç bi ekran koyulsa,1.4 tjet lpg ye uyumlu şekilde sedanda da piyasaya sunulsa( İtalyada uyumlu şekilde sunuluyor),HB deki adaptif cruise control gelse.Çok mu şey istedim acaba Big Grin
Beğenenler:
(18-02-2017, Saat: 21:49)civil06 yazdı:
(18-02-2017, Saat: 21:05)baba_yaga yazdı: Egea süspansiyonları çok iyi. Gerçi ben, her ne kadar karşı da çıkılsa, EGEA iki kısma ayırıyorum biri HB/SW diğeri Sedan. Her ikisininde sertliği çok ayarlanmış, ancak hb/sw hem sessiz hemde sönümlemesi daha iyi. 17 ve 16 arasında baya fark hissedilir. Biri 45 yanak diğeri 55 yanak neredeyse bir süspansiyon demek. Ben kapıları eleştriyordum ama şu LEON kapılarını gördükten sonra tamamen bıraktım eleştirmeyi. Arada bir gelen çıt çıt sesinden dolayı eleştriyordum oda stabilize yolda. Beterin beteri varmış. Ne yazık ki algıya fazladan ödenen para. Tek değil 2 side farklı araçlar bildiğiniz kronik trim sorunu.

Çok şükür hocam egeanın trim sesi konusunda hiç bi problemi yok daha bugün stabilize yola girdim.Her şey yerine güzel oturtulmuş.Belki orta konsolun alt kısmı bardaklıklara uzanan kısım biraz daha iyi oturtulsa yerine harika olurdu,ancak sağa sola güçlü şekilde sallayınca bi miktar sallanıyor ama sıkıntı yaratan bi şey yok.Yeni megane trim sesiyle dolu.Hele hele 20000 bin km gelmiş talisman dan çıkan acayip sesleri de es geçiyorum Big Grin Geçende bi vatandaş 2015 model passatın sağından solundan gelen sesleri video olarak youtube ye koymuştu.Markaları falan yarıştırmıyorum kesinlikle belki trim sesi olan egea da vardır her marka her araçta olabiliyor.Ön yargıyla yaklaşmamak gerek

Trim sesi varsa ben bir türlü ısınamıyorum. İsterse D segmenti olsun. Benim kriterlerim arasında trim sesleri çok ön planda.
Beğenenler:
(18-02-2017, Saat: 22:37)baba_yaga yazdı:
(18-02-2017, Saat: 21:49)civil06 yazdı: Çok şükür hocam egeanın trim sesi konusunda hiç bi problemi yok daha bugün stabilize yola girdim.Her şey yerine güzel oturtulmuş.Belki orta konsolun alt kısmı bardaklıklara uzanan kısım biraz daha iyi oturtulsa yerine harika olurdu,ancak sağa sola güçlü şekilde sallayınca bi miktar sallanıyor ama sıkıntı yaratan bi şey yok.Yeni megane trim sesiyle dolu.Hele hele 20000 bin km gelmiş talisman dan çıkan acayip sesleri de es geçiyorum Big Grin Geçende bi vatandaş 2015 model passatın sağından solundan gelen sesleri video olarak youtube ye koymuştu.Markaları falan yarıştırmıyorum kesinlikle belki trim sesi olan egea da vardır her marka her araçta olabiliyor.Ön yargıyla yaklaşmamak gerek

Trim sesi varsa ben bir türlü ısınamıyorum. İsterse D segmenti olsun. Benim kriterlerim arasında trim sesleri çok ön planda.

Anlıyorum hocam sizi babamda bu konuda çok titiz.. Arabanın herhangi bi yanından bi çıt duysun rahatsız olur.Ben pek dinlemiyorum aracı,tabiki rahatsız edici düzeyde falan bi trim sesi yoksa
Beğenenler:
(18-02-2017, Saat: 22:41)civil06 yazdı:
(18-02-2017, Saat: 22:37)baba_yaga yazdı: Trim sesi varsa ben bir türlü ısınamıyorum. İsterse D segmenti olsun. Benim kriterlerim arasında trim sesleri çok ön planda.

Anlıyorum hocam sizi babamda bu konuda çok titiz.. Arabanın herhangi bi yanından bi çıt duysun rahatsız olur.Ben pek dinlemiyorum aracı,tabiki rahatsız edici düzeyde falan bi trim sesi yoksa

Ne yazık ki birebir aynı durum.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Golf 7 ve EGEA HB, Golf 7 ve EGEA HB İncelemesi, Golf 7 ve EGEA HB Videosu, Golf 7 ve EGEA HB Online izle, Golf 7 ve EGEA HB Fotoğrafı, Golf 7 ve EGEA HB Yorumu, Golf 7 ve EGEA HB Hakkında, Golf 7 ve EGEA HB Nedir, Golf 7 ve EGEA HB Açıklaması, Golf 7 ve EGEA HB Oyunu, Golf 7 ve EGEA HB Fiyatı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi