Fiat Egea Motor suyu azalması

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Motor suyu azalması
Arkadaşlar az önce kaputu açıp yağı ve suyu kontrol ederken antifirizin bulunduğu suyun minimum altına düştüğünü gördüm sonra etrafa  bakınca sol alt tarafta suyun olduğunu gördüm antifiriz suyuydu neden olmuş olabilir acaba araç 1.4 benzinli ve yağı da kontrol ettiğim de yarıda görünüyordu eklemeye gerek var mıdır
Beğenenler:
Servise uğrayın onlara eklettirin özellikle yağı ve suyu araç yeni diye daha uygun olur. ..

Note 4 cihazımdan gönderildi
Beğenenler:
(18-02-2017, Saat: 15:35)omerram yazdı: Servise uğrayın onlara eklettirin özellikle yağı ve suyu araç yeni diye daha uygun olur. ..

Hocam servise ekletirim de motor suyu neden akmış olabilir onu merak ediyorum kabloyu kontrol ettim sanki akıntı alttan geliyordu bir problem yaratırmi acaba çünkü bulunduğum yerde 1 aya kadar servise gitme durumum yok
Beğenenler:
Kontrol altında tutun mutlaka su biterse gerçekten motor gider. .. yağında suyunda şakası yok malesef. .. en azından antifiriz uygun olan ekleyebilirsiniz. .. yağda çok eksilmesin. ..

Beğenenler:
Aynen hocam teşekkür ederim
Beğenenler:
LPG varmı?
Beğenenler:
Radyatörün giriş yada bloğa bağlı olan hat üZerindeki bağlantıları kontrol edin yada servise başvurun bu noktalarda sıZıntı olabilir
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Motor suyu azalması, Fiat Egea Motor suyu azalması İncelemesi, Fiat Egea Motor suyu azalması Videosu, Fiat Egea Motor suyu azalması Online izle, Fiat Egea Motor suyu azalması Fotoğrafı, Fiat Egea Motor suyu azalması Yorumu, Fiat Egea Motor suyu azalması Hakkında, Fiat Egea Motor suyu azalması Nedir, Fiat Egea Motor suyu azalması Açıklaması, Fiat Egea Motor suyu azalması Oyunu, Fiat Egea Motor suyu azalması Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Kapı Trim Sesi gri 54 34,286 27-03-2024, Saat: 00:28
Son Yorum: znlr
  Fiat Egea Kumandadan Otomatik Cam Açma Kapama EgeaClub 13 30,300 21-03-2024, Saat: 12:51
Son Yorum: sannsar
Big Grin FİAT EGEA FREN PERFORMANSI ÆGEÆ 5 7,247 21-03-2024, Saat: 10:25
Son Yorum: s4h1n91
  Motor Yağı Tüm Modeller Caner K. 21 7,047 10-03-2024, Saat: 21:53
Son Yorum: Ferhat3327
  Fiat Egea eLearn Programı Hakkında Afy 9 1,566 03-11-2023, Saat: 14:38
Son Yorum: kibrit

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi