Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması
Exclamation 
Fiat Egea 1.6 Lounge Paket dizel otomatik kullanıcısıyım. Aracımı yeni aldım. Ancak reklamlarda o gösterilen beyaz xenon farların sedan modelde blunmaması. Bu sadece bana göre mi halkı kandırmak oluyor ben anlamadım. Müşteri hizmetlerini kaç defa aradım. Geri dönüş yapmadılar. heçbek modelinde ki beyaz farların sedan da olmaması enteresan bana göre. dışarıda kendim taktırsam garanti kapsamına dahil olmuyor. ben farlarımın beyaz ışık vermesini istiyorum. tavsiyesi olan var mıdır ? Teşekkürler.
Beğenenler:
Beyaz istiyorsan hocam philips davision vision un beyaz ampülü var onu tak bende de ondan var çok güzel duruyor garanti bozma falanda öle bişey yok tak çıkar şeklinde
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması, Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması İncelemesi, Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması Videosu, Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması Online izle, Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması Fotoğrafı, Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması Yorumu, Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması Hakkında, Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması Nedir, Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması Açıklaması, Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması Oyunu, Reklamlarda Gösterlien Beyaz Xenon Farların Araç Donanımında Bulunmaması Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Araç kamera önerisi egea31 3 76 02-03-2023, Saat: 21:37
Son Yorum: eenfal
  Sıfır Araç Kaza-Hasar ve Değer Kaybı eagles 9 995 20-11-2020, Saat: 09:40
Son Yorum: eagles
  Araç Hakkında Yardım burak kayaca 1 1,142 11-05-2020, Saat: 13:45
Son Yorum: MuesTie
  fiat egea 1,4 benzinli araç almak istiyorum. yag yakma problemi AYAZBEY 4 2,701 19-12-2018, Saat: 21:17
Son Yorum: Livaneli
  Sıfır araç alımında dikkat edilecek noktalar satlas 5 2,062 08-12-2018, Saat: 15:16
Son Yorum: y.kara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi