lastik basınç sensörü devre dışı hatası

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lastik basınç sensörü devre dışı hatası
İyi gümler egea sahipleri, 

aracım soğuk havalarda çalıştıktan sonra
göstergede "lastik basınç sensörü devre dışı hatası yanıp sönüyor"

servise gittim soğuk havalarda yapıyor dediler, bana normal değil gibi geldi,
muadil araçlara baktım onlarda da aynı hatayı gördüm,

bu sorunu yaşayan başka biri varmı_?

iyi sürüşler
Beğenenler:
İyi günler ben de aynı problemi yaşıyorum soğuk havalarda çalıştırırken uyarı veriyor hatta bu ara stop edip çalıştırırken unconnetc ekran gidip geliyor soğuktan olması muhtemel lakin yazılımla düzelir mi bilmiyorum. Sensörü devre dışı dedikten sonra tekrar devreye giriyorsa problem yok soğuktandır ama sinek küçüktür ama mide bulandırır hesabı yapmadan da edemiyorum
Beğenenler:
(21-12-2016, Saat: 18:03)yilmaztmr058 yazdı: İyi günler ben de aynı problemi yaşıyorum soğuk havalarda çalıştırırken uyarı veriyor hatta bu ara stop edip çalıştırırken unconnetc ekran gidip geliyor soğuktan olması muhtemel lakin yazılımla düzelir mi bilmiyorum. Sensörü devre dışı dedikten sonra tekrar devreye giriyorsa problem yok soğuktandır ama sinek küçüktür ama mide bulandırır hesabı yapmadan da edemiyorum

YAZILIMLA DÜZELMEDİ SERVİSE GÖTÜRDÜM, SOĞUK HAVALARDA AKÜ YETERSİZLİĞİ DENDİ, BANA PEK MANTIKLI VE KABUL EDİLEBİLİR GELMEDİ, ÜZERİNDE ÇALIŞTIKLARINI DÜŞÜNÜYORUM YAKINDA ÇÖZERLER İNŞALLAH.

(21-12-2016, Saat: 18:07)gokhanc yazdı:
(21-12-2016, Saat: 18:03)yilmaztmr058 yazdı: İyi günler ben de aynı problemi yaşıyorum soğuk havalarda çalıştırırken uyarı veriyor hatta bu ara stop edip çalıştırırken unconnetc ekran gidip geliyor soğuktan olması muhtemel lakin yazılımla düzelir mi bilmiyorum. Sensörü devre dışı dedikten sonra tekrar devreye giriyorsa problem yok soğuktandır ama sinek küçüktür ama mide bulandırır hesabı yapmadan da edemiyorum

YAZILIMLA DÜZELMEDİ SERVİSE GÖTÜRDÜM, SOĞUK HAVALARDA AKÜ YETERSİZLİĞİ DENDİ, BANA PEK MANTIKLI VE KABUL EDİLEBİLİR GELMEDİ, ÜZERİNDE ÇALIŞTIKLARINI DÜŞÜNÜYORUM YAKINDA ÇÖZERLER İNŞALLAH.
BU ARADA YAZILIMI GÜNCELLEDİLER BİR ŞEY DEĞİŞMEDİ
Beğenenler:
aracım 16.bin km de bu sene ikinci kışını yaşıyor. henuz daha boşa lastik basınc uyarısı almadım sabahları falan. en son güncellemeleri falan hepsi yapılı gerçi yapmadan öncede yapıyodu. aküden dir belki bilemicem . çok şükür bizimkinin tıkı yok
Beğenenler:
(22-12-2016, Saat: 11:54)Heisenberg yazdı: aracım 16.bin km de bu sene ikinci kışını yaşıyor. henuz daha boşa lastik basınc uyarısı almadım sabahları falan. en son güncellemeleri falan hepsi yapılı gerçi yapmadan öncede yapıyodu. aküden dir belki bilemicem . çok şükür bizimkinin tıkı yok

bendeki araç 4000 km akü olsa diyelim, daha bu km deki araçta akünün sorunlu olması doğal değil... farklı bir sıkıntı var bence...

(22-12-2016, Saat: 11:54)Heisenberg yazdı: aracım 16.bin km de bu sene ikinci kışını yaşıyor. henuz daha boşa lastik basınc uyarısı almadım sabahları falan. en son güncellemeleri falan hepsi yapılı gerçi yapmadan öncede yapıyodu. aküden dir belki bilemicem . çok şükür bizimkinin tıkı yok

aracım daha 4000 km de ve 4 aylık, ilk kışı, akü ise garanti kapsamına girermi bilmiyorum bir bakalım... sende yoksa bu sorun demekki bendekinde bir şey var demek oluyor
Beğenenler:
Bendede aynı sorun var banada akü kaynaklı olabilir dedi servis bu arada. Lastik basınç uyarısı değil lastik basınç devre dışı uyarısı veriyor
Beğenenler:
(23-12-2016, Saat: 00:27)guven026 yazdı: Bendede aynı sorun var banada akü kaynaklı olabilir dedi servis bu arada. Lastik basınç uyarısı değil lastik basınç devre dışı uyarısı veriyor

aynı uyarı... bahsettiğim o... akü ise değişim talep edicem
Beğenenler:
Aynı sorun bende de vardı. Servis aküden kaynaklı olduğunu ve 5 saat sarj edildikten sonra sıkıntının biteceğini söyledi. Şu an için ikaz lambası yanmadi. Önceden her sabah lastik basıncı devre dışı ikazi geliyordu.
Beğenenler:

u connect ekranla alakalı sorunu bende yaşadım hala yaşıyorum konuyu şuraya yazdım sende de aynı sorun varsa bakabilirsin.
Normal gibi geliyor ama sorun aküden kaynaklanıyor. İspat etmek için benim yaptıklarımı yapabilirsin.
http://fiategea.net/konu-kis-ayinda-ilk-marsta-multimedya-ekraninin-kapanip-acilmasi.html

maşallah de Big Grin
Beğenenler:
Merhabalar, dün aracın aküsü bitmişti. Takviye ile çalıştırdım fakat lastik basınç sensörü, start&stop devre dışı kaldı, ayrıca motor arıza uyarısı verdi. Sıfır akü aldım motor arıza uyarısı ve start stop arızası düzeldi fakat lastik basınç sensörü hala devre dışı. Servise gitmeye zamanım olmadığı için çözümünü bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

lastik basınç sensörü devre dışı hatası, lastik basınç sensörü devre dışı hatası İncelemesi, lastik basınç sensörü devre dışı hatası Videosu, lastik basınç sensörü devre dışı hatası Online izle, lastik basınç sensörü devre dışı hatası Fotoğrafı, lastik basınç sensörü devre dışı hatası Yorumu, lastik basınç sensörü devre dışı hatası Hakkında, lastik basınç sensörü devre dışı hatası Nedir, lastik basınç sensörü devre dışı hatası Açıklaması, lastik basınç sensörü devre dışı hatası Oyunu, lastik basınç sensörü devre dışı hatası Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lastik Basınç Sensörü Devre Dışı Red/White/Royal Blue 0 1 8 saat önce
Son Yorum: Red/White/Royal Blue
  17 Jant Var Lastik basıncı kaç olmalı viaypi78 3 33 27-06-2023, Saat: 00:16
Son Yorum: EgeaClub
  Yardım lastik değişimi mdkebap 0 23 31-10-2022, Saat: 16:28
Son Yorum: mdkebap
  Fiat Egea Lastik Basıncı EgeaClub 44 235,961 15-05-2022, Saat: 22:23
Son Yorum: EgeaClub
  Fiat Egea Lastik Basınç sensörleri galleon 39 59,047 25-03-2022, Saat: 21:20
Son Yorum: ozvlkn