Fiat Egea Kullanıcı Yorumları - Sayfa 4

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Kullanıcı Yorumları
1.4 urban  benzinli sahibiyim lpg taktırmayı düşünmüyorum, egea bir sürücünün beklentilerini fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum.
Otobanda 181 gördüm problem yok. Herkes güle güle kullansın Allah kaza bela vermesin
Beğenenler:
1.6 otomatik benzinli lounge sahibiyim. Anahtar teslim fiyatı eşdeğer özelliklere sahip diğer markalardan oldukça düşük. Aracın Yol tutuşu güzel, vites geçişleri hissedilmiyor. Performans ve hızlanma beklentileri karşılıyor. Otomatik şanzumana manuel olarak müdahale edebilmeniz şehir içi seri kullanım ihtiyaçlarınızı karşılıyor. İçi ve bagaj oldukça geniş. Çok araştırdım, üç kere test sürüşü yaptıktan sonra aldım. Memnunum. Tavsiye ederim.

E2003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
onur alper bey yorumlarınız için teşekkürler.
yeni 1.6 araç alıcaklara faydalı olur inş.
UJIJU
Beğenenler:
2 eli çok düşük fiyata gidiyor

Lounge sıfır fiyati 72400 2.ci el fiyatları 62000 e kadar düşüyor neden böyle uçurum var anlamadım
Beğenenler:
Cihan tufekciye kesinlikle katilmiyorum...
Beğenenler:
Merhabalar

Mercedes C200 elegans ve 1994-1988 / honda cr-v 1998-2016 kullanıcısıyım ve fiat marka araçlara karşı hep aksi düşüncelerim vardı,lakin şubat ayı içerisinde egea urban 1,3 m.jet 2 aracı deneme sürüşü yaptıktan sonra Fiat markasının gerçekten ezber bozduğunu kabul ettim.deneme sürüşünden 3 gün sonra egea urbanı aldım,2 ay içerisinde 4328 km yol yaptım,istanbul-izmir ve istanbul-ankara arası keyfi seyahatler yaptım.sgea utban depo 45 lt dizel yakıt alıyor,uzun yolda 0,1721 kuruş,şehir içinde 0,2003 kuruş yakıyor(dizel lt fiyatı 3,48 tl idi).

Çekiş ve perfonmarsı,izalasyon,sürüş keyfi güzel.almak isteyen arkadaşlar ilk olarak deneme sürüşü yapıp karar versinler..
Beğenenler:
Kampanya varmı acaba Egea'da ?
Beğenenler:
Ne gibi bi kampanya istiyorsun ? Şuan yok diye biliyorum ama istersen araçı aldığım servis de tanıdıklarım var arar sorarım ?
Beğenenler:
(06-05-2016, Saat: 08:58)erdemdnmz yazdı: Kampanya varmı acaba Egea'da ?
Kampanya kredi koşullarında var

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
1.6 dizel urban aldım 1ay oldu yalıtım konfor fiyatına göre bence iyi çok kaliteli arac gibi hissettirmiyor tabi yakıt konusuna gelecek olursak mükemmel kesinlikle ankara kayseri arası 110 bazen 100 km hızla klima açık 14 kuruş yaktı.hiz ortalamam 87
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Kullanıcı Yorumları, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları İncelemesi, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Videosu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Online izle, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Fotoğrafı, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Yorumu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Hakkında, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Nedir, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Açıklaması, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Oyunu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 27 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2017 Aldım Arkadaşlar :) burakkoyuncu 0 22 19-01-2023, Saat: 20:41
Son Yorum: burakkoyuncu
  Fiat Egea Easy Multimedya Mukur 1 335 24-09-2021, Saat: 07:40
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,310 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr
  Fiat Egea 1.4 Fire Hız-Km/Devir-Rpm karşılaştırması y.kara 6 3,905 02-08-2020, Saat: 14:03
Son Yorum: fkaragedik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi