Şanzımandan Gelen Ses

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şanzımandan Gelen Ses
Herkese selamlar iyi forumlar. Bugün araba çalışır ve durur haldeyken bir anlık dalgınlıkla debriyaja basmadan aracı geri vitese taktım cart diye bir ses geldi el freni çekiliydi daha sonradan bir anda debriyaja bastım araç stop etmedi bir sorun olmuş mudur? Bir sorumda araç aldıgımdan beri 5 ve 6. Viteslere digerlerine gore biraz daha zor geçiyor sizde de aynı sorun var mı? Teşekkürler. Araç 1.4 urban.
Beğenenler:
(08-10-2016, Saat: 15:57)Furkan27d yazdı: Sorun olmaz arada benimde unutkanlıgıma geliyor
Peki 5 ve 6 geçişler zor mu digerlerine gore
Beğenenler:
benimde debriyaja tam basmadığım zaman geriye takarken cart sesi geliyor
Beğenenler:
Debriyaja basmadığınız Zaman ses olacaktır. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

zor geçme konusuna gelince bende öyle bi sıkıntı yok. 1.4 urban araçım.
Beğenenler:
(08-10-2016, Saat: 15:45)AtakanAkbulut yazdı: Herkese selamlar iyi forumlar. Bugün araba çalışır ve durur haldeyken bir anlık dalgınlıkla debriyaja basmadan aracı geri vitese taktım cart diye bir ses geldi el freni çekiliydi daha sonradan bir anda debriyaja bastım araç stop etmedi bir sorun olmuş mudur? Bir sorumda araç aldıgımdan beri 5 ve 6. Viteslere digerlerine gore biraz daha zor geçiyor sizde de aynı sorun var mı? Teşekkürler. Araç 1.4 urban.

Korkulacak birsey yok merak etmeyin 5. ve 6 . viteslerde ilk başlarda belirli bir km ye kadar zor geçme zaten oluyor 1.4 motorun şanzımanında birde kış gelince fark ediceksiniz Şanzıman ve motor ısınıncaya kadar biraz ses yapıyor sebebi şanzımanda jel yağ kullanıyoruz bu yüzden. :Smile
1.6 120 hp mjet te ise volan ses yapabiliyor Smile
Beğenenler:
(09-10-2016, Saat: 18:46)Atilla yazdı:
(08-10-2016, Saat: 15:45)AtakanAkbulut yazdı: Herkese selamlar iyi forumlar. Bugün araba çalışır ve durur haldeyken bir anlık dalgınlıkla debriyaja basmadan aracı geri vitese taktım cart diye bir ses geldi el freni çekiliydi daha sonradan bir anda debriyaja bastım araç stop etmedi bir sorun olmuş mudur? Bir sorumda araç aldıgımdan beri 5 ve 6. Viteslere digerlerine gore biraz daha zor geçiyor sizde de aynı sorun var mı? Teşekkürler. Araç 1.4 urban.

Korkulacak birsey yok merak etmeyin 5. ve 6 . viteslerde ilk başlarda belirli bir km ye kadar zor geçme zaten oluyor 1.4 motorun şanzımanında birde kış gelince fark ediceksiniz Şanzıman ve motor ısınıncaya kadar biraz ses yapıyor sebebi şanzımanda jel yağ kullanıyoruz bu yüzden. :Smile
1.6 120 hp mjet te ise volan ses yapabiliyor Smile
Herkese çok teşekkürler.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Şanzımandan Gelen Ses, Şanzımandan Gelen Ses İncelemesi, Şanzımandan Gelen Ses Videosu, Şanzımandan Gelen Ses Online izle, Şanzımandan Gelen Ses Fotoğrafı, Şanzımandan Gelen Ses Yorumu, Şanzımandan Gelen Ses Hakkında, Şanzımandan Gelen Ses Nedir, Şanzımandan Gelen Ses Açıklaması, Şanzımandan Gelen Ses Oyunu, Şanzımandan Gelen Ses Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayagima gelen sicaklik Varhan69 0 12 23-03-2024, Saat: 20:25
Son Yorum: Varhan69
  Fiat Egea Sürücü Koltuğundan Gelen Ses Caner K. 32 11,711 04-08-2023, Saat: 18:33
Son Yorum: canlark
  Frene basmadan gelen sürtme sesi Aslan 0 24 27-03-2023, Saat: 20:15
Son Yorum: Aslan
  Egzozdan gelen iğrenç koku Fatherly 1 51 22-07-2022, Saat: 10:04
Son Yorum: yhackup
  Klimadan gelen cırcır sesi keremkarakaya 1 25 31-05-2022, Saat: 21:54
Son Yorum: s4h1n91

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi