EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU
Haber geldi, zamlar var,kredi kampanyalarında iyileştirme var, takas kampanyaları var bilginiz olsun.Tutarları burdan yazamıyorum, etik bir davranış olmaz.Bu yüzden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz. murat.tokdemir@erkay.com.tr. Bu arada İSTANBUL ANA BAYİ DANIŞMANI BURDA konulu başlık altından tartışabiliriz.

Mail yoluyla ulaşanlar var , ortalama 10 dakikada cevaplamaktayım. Sizlerde sorularınızı gönderebilirsiniz.
Beğenenler:
Arkadaşlar gerçekten çok yoğun mail geliyor, çoğu kişiyle çok güzel konuştuk yardımcı oldum. En son cevaplayamadığım 5 mail vardı. Saat 18.00 de plaza kapanıyor. Yarın 9dan itibaren cevaplayamaya devam edeceğim. İyi akşamlar diliyorum.
Beğenenler:
Maşallah masallah bol satışlarin olur inş.

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beğenenler:
(04-10-2016, Saat: 19:27)ferdi_aybeyaz yazdı: Maşallah masallah bol satışlarin olur inş.

Maşallah diyorum, neredeyse 5 dakikada bir mail geldi. Herkesle tek tek ilgileniyorum. Sende artık bayiye gel bekliyorum kardeşim Smile
Beğenenler:
Aslında bugün izinliydim ugrayacaktim 212 tarafında isim vardı dönerken çocuk uyuya kaldı arabada direkt eve attık kendimizi. İnş en kısa zamanda ugrayacagim Smile

Beğenenler:
Merhaba trakya 2111
Egea 1,3 urban plus alacağım bu aracın satışları ne durumda acaba rakamlar nedir biliyor musun?
tşk.
Beğenenler:
(05-10-2016, Saat: 10:17)serdare88 yazdı: Merhaba trakya 2111
Egea 1,3 urban plus alacağım bu aracın satışları ne durumda acaba rakamlar nedir biliyor musun?
tşk.

Merhaba, tabiki ekranlar önümde mail atarsanız yardımcı olayım. murat.tokdemir@erkay.com.tr
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU, EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU İncelemesi, EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU Videosu, EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU Online izle, EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU Fotoğrafı, EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU Yorumu, EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU Hakkında, EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU Nedir, EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU Açıklaması, EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU Oyunu, EKİM AYI KAMPANYALARI BELLİ OLDU Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Hybrid Özellikleri Belli Oldu EgeaClub 0 7 24-04-2022, Saat: 08:42
Son Yorum: EgeaClub
  2018 Yılının En Çok Satan Modeli Fiat Egea Oldu EgeaClub 5 4,581 09-01-2019, Saat: 09:26
Son Yorum: hakanvs
  Fiat Egea Ailesi Ekim 2018 Satış Adedi EgeaClub 0 3,701 04-11-2018, Saat: 21:13
  Fiat Egea Hurda İndirimi Ne Kadar Oldu EgeaClub 0 3,989 21-06-2018, Saat: 21:22
  2017 Yılının En Çok Satan Modeli Fiat Egea Oldu EgeaClub 1 4,173 07-01-2018, Saat: 08:52
Son Yorum: fiataga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi