EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI
Exclamation 
Merhabalar;

uzun zamandır forumları takip edip yorumları okuyorum sedan kullanıcısı çok ama 1.3 urban HB kullanıcısına rastlamak gerçekten zor. Bu aracı almaya karar verdim ama az tercih edilmesi beni düşündürüyor.... Aranızda 1.3 HB urban plus kullanıcısı varsa yorumlarını almak isterim ya da genel olarak bu konuda ne düşünüyorsunuz sayın forum sakinleri??

Öneri ve görüşlerinizi bekler iyi forumlar dilerim.

saygılar.
Beğenenler:
ben 1.6 lounge plus kullanıcısıyım eski 1.3 punto kullanıcısı olarak bende aslında 1.3 almak istiyordum ancak lounge plus olmadığı için 1.6 aldım. yakıt konusu hariç araçtan memnunum. 1.3 hem vergisi hemde yakıtı daha az olacaktır diye düşünüyorum. urban plus ile longe plus arasındaki farkları iyi incele senin için önemli farklar yoksa 1.3 urban al derim. ha araç 1259 kg bu ağırlık için 1.3 hantal kalırmı onu bilemiyorum 950 kg olan punto için gayet tatmin ediciydi.
Beğenenler:
(28-09-2016, Saat: 10:20)sommuncu yazdı: ben 1.6 lounge plus kullanıcısıyım eski 1.3 punto kullanıcısı olarak bende aslında 1.3 almak istiyordum ancak lounge plus olmadığı için 1.6 aldım. yakıt konusu hariç araçtan memnunum. 1.3 hem vergisi hemde yakıtı daha az olacaktır diye düşünüyorum. urban plus ile longe plus arasındaki farkları iyi incele senin için önemli farklar yoksa 1.3 urban al derim. ha araç 1259 kg bu ağırlık için 1.3 hantal kalırmı onu bilemiyorum 950 kg olan punto için gayet tatmin ediciydi.

Merhaba;
Yorumun için teşekkürler. donanım olarak çok fazla ihtiyacım olmuyor urban plus yeterli bana çünkü bütçem de ona yetiyor ama 1,6 eminim canavardır=) 1,3 ise sedanını test ettim araç hantal değil bastığında naz yapmıyor zannedersem HB için de aynı şekil olur. Aracın yol tutuş yalıtım nasıl buarada?
Beğenenler:
Ben yakıt dışında arabanın herseyinden memnunum

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
(28-09-2016, Saat: 12:53)sommuncu yazdı: Ben yakıt dışında arabanın herseyinden memnunum

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yakıtta düzelir inş daha yeniyse araç oturması zaman alır.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI, EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI İncelemesi, EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI Videosu, EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI Online izle, EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI Fotoğrafı, EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI Yorumu, EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI Hakkında, EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI Nedir, EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI Açıklaması, EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI Oyunu, EGEA 1.3 HB URBAN PLUS KULLANICILARI Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lounge Plus - Urban Plus farkı getoutofmyship 11 10,001 17-07-2019, Saat: 11:53
Son Yorum: getoutofmyship
  hb urban plus otomatik çarpışma freni çalışmıyor ihsanca 8 7,154 11-07-2018, Saat: 00:10
Son Yorum: Murat001
  1.3 Urban paket hakkinda burakadgzl 1 1,945 11-09-2016, Saat: 17:44
Son Yorum: EgeaClub

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi