Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor
resimde görünen plastik parçanın ne işe yaradığını bilen varmı 3 adet tırnaklı pim ile deliklere oturtulmuş bi parça geçen gün 2 tırnağın çıkık olduğunu fark ettim.

[Resim: 2rgcrba.jpg]
[Resim: 2yo9061.jpg]
Beğenenler:
Sapkalik (aracin arkasindaki panzot ) sabitleyici takoz

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Yani bi işe yarar mı onu anlamadım biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz ordaki pimlerin çıkık olması nın bi nedeni varmı
Beğenenler:
Pimlerin cikik olmasi uretim hatasi elle siz yerine oturtabilirsiniz. Sapkaliga tam basmazsa sapkalik ses yapabilir yerinden ziplayabilir. Benim eaki alfa romeomdada kayikti ama bir problem yaratmamisti

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor, Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor İncelemesi, Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor Videosu, Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor Online izle, Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor Fotoğrafı, Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor Yorumu, Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor Hakkında, Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor Nedir, Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor Açıklaması, Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor Oyunu, Bagaj Kapağındaki Plastik Parça Ne İşe Yarıyor Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Hatchback Bagaj Hacmi Karşılaştırması EgeaClub 9 10,900 22-05-2016, Saat: 11:25
Son Yorum: eduvardo
  Fiat Egea Hatchback Bagaj Ölçüleri Heisenberg 1 3,320 28-04-2016, Saat: 21:12
Son Yorum: sipartacus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi