Landirenzo mu,Lovato mu ?

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Landirenzo mu,Lovato mu ?
Arkadaşlar tanıdığım bir lpg ustası,Landirenzoya kıyasla Lovatonun daha iyi olduğunu söyledi.Hem fiyat,hem performans,hem servis ağı,hem de yedek parça ucuzluğundan dolayı Lovato nun daha avantajlı olduğunu söylüyor.2.500-3.000 Tl'lik fiyatın lpg açısından çok büyük meblağ olduğunu 1.600 TL'ye takacağı Lovato Obd Lpg kitinin her yönden daha avantajlı olduğunu söylüyor.Siz ne dersiniz ?
Beğenenler:
(29-08-2016, Saat: 13:25)sati38 yazdı: Arkadaşlar tanıdığım bir lpg ustası,Landirenzoya kıyasla Lovatonun daha iyi olduğunu söyledi.Hem fiyat,hem performans,hem servis ağı,hem de yedek parça ucuzluğundan dolayı Lovato nun daha avantajlı olduğunu söylüyor.2.500-3.000 Tl'lik fiyatın lpg açısından çok büyük meblağ olduğunu 1.600 TL'ye takacağı Lovato Obd Lpg kitinin her yönden daha avantajlı olduğunu söylüyor.Siz ne dersiniz ?

Motor ve lpg den kaynaklanan elektrik elektronik arızalarında aracınız garanti dışı kalacak bunu göze alıyorsanız Lavoto taktırın yalnız Landirenzo da güzel kit servislerde fiyat abartı sadece dışarda 2000 lira servisde 5 yıl garanti için 3000 lira  bende Landirenzo takılı 5500 km oldu sıkıntısız devam lpg olduğu belli değil birde aklınızda olsun dışarda taktırısanız Egea'ların montaj projesi diger araçlara göre farklı manifolt alttan deliniyor.
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:
Önceki aracim 2004 1.6 lancerdi. Onda lovato obd 2 vardı 30000 km kullandım sorun yaşamadım. Egeaya da lovato taktırmak istedim ama garantiyi bozdurmak ve olası bi arizada servis ve lpg firması arasında rezil olmak istemedim aynı lovato obd 2 kiti sordum 1800 tl fiyat verdiler adanada 170 lira da sigorta dediler zaten oldu 2000 lira iyi bi pazarlık yaparak kayseri fiat serviste landirenzo taktirdim bagaj havuzu ile birlikte 2600 tl...
Beğenenler:
arkadaşlar servis dışında hiçbir yerde aracınıza LPG taktırmayın servis dışı LPG bayisinden landrenzo dahi taktırsanız aracınız garanti dışı bilginiz olsun aman diyim dikkat...!!!

NASIL TAKTIRACAĞINIZ HAKKINDA KISA BİR BİLGİ VEREYİM;

aracınızı fiat bayiisine gidip LANDRENZO LPG kiti sipariş edeceksiniz, aracınızın şasesi üzerinden siparişler gelen parçaları fiat bayisi bünyesinden bulunan LPG ekibi var ise orada montaj yapılacak şayet yok ise fiat bayisinin anlaşmalı olduğu dış bayilere parçaları götürüp montajını yaptırmanız gerekiyor ancak bu doğrultuda aracınızın hem lpg hemde fiat 5 yıl garantisi devam edecektir.
bu anlattığımın dışında bende yaptırdım ve şuan hakkımı arıyorum dikkatli olun bu yazdığım dışında yaptıran varsa bayinizle iletişime geçin ve şayet garanti dışı cevabını alırsanız hakkınızı arayın...
bu anlattığım mevzu benim şahsen başıma geçti ve aracımın garanti dışı kalması dırek tofaştan bilgi alınarak tarafıma söylendin...
[Resim: WgLbn4.jpg]
Beğenenler:
Aracı aldığımız kişi bayide çalışan satış müdürü. Bayide takılmıyor dedi anlaşmalı olduğu bir firmadan sanayide gidip taktırabilirsiniz dedi garantisi aynen devam eder aracın dedi. Yalnız lpg ile ilgili bir sıkıntı olursa biz sorunlu olamayız taktırdığınız firma sorumlu ama aracın diğer akamlarıyla ilgili bir sorun çıkarsa (lpg kaynaklı olmayan) her turlu garanti kapsamına girer dedi..Landirenzo marka takdırık başka markalarla anlaşmalı olsaydı mecbur o dediğiniz markayı takacaktık.Bence de eğer sıfır araca takacaksanız piyasada adı duyulmamış markalardan uzak durun derim.
Beğenenler:
(21-09-2016, Saat: 13:39)Samed23 yazdı: Aracı aldığımız kişi bayide çalışan satış müdürü. Bayide takılmıyor dedi anlaşmalı olduğu bir firmadan sanayide gidip taktırabilirsiniz dedi garantisi aynen devam eder aracın dedi. Yalnız lpg ile ilgili bir sıkıntı olursa biz sorunlu olamayız taktırdığınız firma sorumlu ama aracın diğer akamlarıyla ilgili bir sorun çıkarsa (lpg kaynaklı olmayan) her turlu garanti kapsamına girer dedi..Landirenzo marka takdırık başka markalarla anlaşmalı olsaydı mecbur o dediğiniz markayı takacaktık.Bence de eğer sıfır araca takacaksanız piyasada adı duyulmamış markalardan uzak durun derim.

Kardeşim aynı cevabı bende almıştım zamanında ancak genel merkezin söylediğinide aynen yukarıda yazdım hayırlısı olsun kazasız belasız sürüşler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
[Resim: WgLbn4.jpg]
Beğenenler:
Fiat servisi dışında takılan landirenzolar fiat garantiyi bozuyor. Landirenzo kendi bunyesinde garanti veriyor. Arızanın lpg den kaynaklı ise landirenzo masrafı karşılıyor. Peki sorun lpg den olup olmadığına kim karar verecek. Servis sorun lpg den veya değil diye yazı vermem beni ilgilendirmez diyor. Dışarıda taktırırsan motor ve elektronik garantin biter diyor...
Beğenenler:
arkadaşlar lpg başka yerde takılınca garanti sona erer başka yerde taktırmayın kötü olur gibi laflar konuşuluyor hepiniz gerçekçi olun milleti sırf kazıklamak için kemdilerine çekiyorlar türkiyede daha ucuza birçok lpg markası var motor garantisi sona eriyormuş garanti neyi karşılıyor her şeye kullanıcı hatası deyip geçiyorlar mahkemelik dahi oldum bir sonuç alamadım ben 1200 tl ye AKL taktırdım gayet güzel gidiyor. şimdiki lpg kitleri beyinleri (ecu) gayet güzel tek sorun takanda bilgisayardan otomatik ayar yapanlara dikkat edin yeni araçlarda gaz benzin uyumluluğu maharet istiyor yoksa arıza lambası boşu boşuna yanıp durur
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Landirenzo mu,Lovato mu ?, Landirenzo mu,Lovato mu ? İncelemesi, Landirenzo mu,Lovato mu ? Videosu, Landirenzo mu,Lovato mu ? Online izle, Landirenzo mu,Lovato mu ? Fotoğrafı, Landirenzo mu,Lovato mu ? Yorumu, Landirenzo mu,Lovato mu ? Hakkında, Landirenzo mu,Lovato mu ? Nedir, Landirenzo mu,Lovato mu ? Açıklaması, Landirenzo mu,Lovato mu ? Oyunu, Landirenzo mu,Lovato mu ? Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara landirenzo lpg servisi onurenver 0 914 08-02-2021, Saat: 22:57
Son Yorum: onurenver
  Lovato ve BRC kararsızlığı a.guzelkoylu@hotmail.com 6 3,331 17-03-2020, Saat: 08:32
Son Yorum: a.guzelkoylu@hotmail.com
  Fiat Egea 1.4 MPI (Atmosferik) Motor LPG Dönüşümü ve Yakıt Değerleri (Landirenzo) Caner K. 231 146,020 14-06-2019, Saat: 13:39
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea LPG Dönüşümü Hakkında Merak Edilenler (LANDİRENZO EVO) EgeaTR 30 50,893 29-08-2017, Saat: 22:34
Son Yorum: sipartacus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi