EzberBozan Kapadokya Gezisi

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lightbulb 
[Resim: 4loJbL.jpg]

Merhaba arkadaşlar.

Uzun süredir planlaması için uğraş verdiğimiz ve küçücük bir kıvılcım ile başlayan fikirlerimizin artık gerçekleşme zamanı geldi
Nevşehir temsilcimiz sevgili @furkan50 arkadaşımızın ve ekip arkadaşı sevgili @EYK50 arkadaşımızın üstün gayretleri sonucunda 17 Temmuz'da Pazar Günü Nevşehir'de güzel bir etkinlik gezi gerçekleştireceğiz

Etkinlik detayları afişte yazıyor olsa da küçük bir özet geçelim

17 Temmuz saat 12.00 da Nevşehir bayisi olan Orhan Kavas Bayide buluşacağız. Orada tanışma ve toplanma gerçekleştireceğiz
Daha sonra saat: 13.00 da Kapadokya peri bacalarına doğru konvoy halinde yol alacağız konvoy esnasında ve gezi sırasında Prof. fotoğraf ve video çekimleri olacaktır

İlk durağımız Avanos olacak daha sonrasında sırasıyla Dervent  Vadisi, Zelve Vadisi, Paşabağları, Çavuşin, Göreme acık hava müzesi, Göreme Panaroma , Üçhisar Kalesi olarak gezimize devam edeceğiz. Bu duraklarda 20-30 dakıka kadar kalarak gezimizi gerçekleştireceğiz.
Daha sonrasında tekrar Orhan Kavas bayisine geri döneceğiz ve bizler için hazırlanmış olan ikramlardan tadacağız ve en önemlisi burada çekiliş gerçekleştireceğiz. Çekilişi araç plakalarına göre ve dolduracağınız bilgilere göre çekiliş gerçekleştirilecek. Çekilişle çeşitli hediyeler verilecektir

(çekilişte verilecek bakım ve uygulama hediyeleri sadece Orhan Kavas Bayinde geçerlidir)

Önemli Noktalar

Çekiliş gezi sonunda gerçekleştirilecektir
Katılımcıların konu içerisindeki katılım forumunu eksiksiz doldurması GEREKMEKTEDİR
Eğer konaklama isterseniz @furkan50 arkadaşımız sizler için yardımcı olacak ve yönlendirme yapacaktır. Kendisine ulaşmak için 544 907 01 12 no lu telefonu kullana bılırsınız

Öncelikle bu projede üstün bir çaba gösteren @furkan50 ve @EYK50 arkadaşlarımıza daha sonra bizden desteğini esirgemeyen Orhan Kavas Bayisine ve Hediyeler için Bize Destek olan TOFAŞ A.Ş ye
Yönetim olarak teşekkürlerimizi Borç Biliriz

Uyarı: Katılım formunu doldurmanız zorunludur.Hediye çekilişi katılım formundaki bilgilerinize göre yapılacaktır. Form için tıklayınız.

ETKINLIK HARİTASI 

[Resim: 2pouv52.jpg]
Beğenenler:
Güzel bir organizasyon olacak değerli üyelerimizin de katılımıyla. Fiat Egea.Net yönetimi olarak orada yerimizi alacağız. Emeği geçen herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
Biz taa kmlerce uzaktan bizi yanlız bırakmayacagınız için tesekkür ederiz Smile
Bulusmamıza da herkesi bekliyoruz Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
[Resim: rMZM6P.png]
Beğenenler:
Her konuda destek olan site yönetime teşekkürler. Herkesi bekliyoruz (:
Beğenenler:
Emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum güzel bir organizasyon oldu.Formda bulunan arkadaşlar hepinizi bu güzel buluşmaya bekliyoruz.
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:
FACEBOOK ETKINLIK LINKI İÇİN

https://www.facebook.com/events/300335673635805/

[Resim: acx650.png]
Beğenenler:
Güzel bir etkinlik olmuş katılacak arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim benim pek fırsatım olmıcak o zamana Smile 
Beğenenler:
Değerli Egea Ailesi afişte yazan hediyeler dışında eklemeler yapılacaktır. Suan icin Tofastan destek beklemedeyiz. Diğer hediyeler 2-3 gün icinde belli olacak. Konuyu takipte kalınız ve Türkiye'deki bütün egea sahipleri bulusmamıza davetlidir. Sadece Nevsehir olarak düşünmeyelim. Organizasyonumuz Cok Güzel. Bütün Üyelirimizin İmkanları Varsa Kacırmamasını İsterim. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
[Resim: rMZM6P.png]
Beğenenler:
Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim çok güzel bir organizasyon olmuş gerçekten...
[Resim: WgLbn4.jpg]
Beğenenler:
İnşallah biz de geliyoruz. Fakat benim kaç kişi geleceğim tam kesin olmadığından kişi sayısına 2-5 yazdım.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

EzberBozan Kapadokya Gezisi, EzberBozan Kapadokya Gezisi İncelemesi, EzberBozan Kapadokya Gezisi Videosu, EzberBozan Kapadokya Gezisi Online izle, EzberBozan Kapadokya Gezisi Fotoğrafı, EzberBozan Kapadokya Gezisi Yorumu, EzberBozan Kapadokya Gezisi Hakkında, EzberBozan Kapadokya Gezisi Nedir, EzberBozan Kapadokya Gezisi Açıklaması, EzberBozan Kapadokya Gezisi Oyunu, EzberBozan Kapadokya Gezisi Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nevşehir Kapadokya Gezisi Heisenberg 2 4,428 24-05-2017, Saat: 21:12
Son Yorum: Heisenberg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi