1.4 benzinli hatcback aldim

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.4 benzinli hatcback aldim
Ben 1.4 95 benzinli hatcback long plus aldim 1 ay sure verdiler teslimat icin cok uzuldum cunku araca resmen asik oldum.aslında dizel long Plus isterdim ama gücüm yetmedi ve ben fazla km yapmıyorum dizel ile benzin arasında ne gibi farkı kaybetmiş olabilirim birde ben dizel long plusta gelen jantlari benzinli de gelmesini istedim üstüne ücretini ödemek şartıyla bana yeni 17 elmas jant alıp üstündeki 16 lazım ayrı satmam istendi neden böyle bir saçmalık oluyor..aydınlatılması mumkunse
Beğenenler:
Öncelikle hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Dizel benzin arasında performans yakıt farkı var. Dizel tadından yenmez hele Egea da ki motor on numara bi motor araça hayli hayli yetiyor. Yakıtı da çok iyi şehir içi 6 lt uzun yolda 4 litre gayet güzel. Ancak benzin de performans beklemek yersiz. Ha tatmin ediyor ancak çok fazla da bişey beklememek lazım malum turbo yok. Yakıt olarak da şehir içi 6,5 7 litre uzun yol 5 5,5 litre arası yakar. Fazla yol yapmıyorsanız benzinli iyidir. Bide benzinlinin bakımları daha uygun. Gibi farklar var kayıp mı yoksa avantaj mı sizin kararınız. O olayı Nevşehir bayimiz ile biz konuştuk onlar şöyle demişlerdi. Araç sipariş edilir edilmez dizel lounge da ki jant da sipariş edilir. Araç tırdan iner inmez hemen iki jant değiştirilir. Araçınıza lounge jantı takarız sizin jantınızı satarız arada ki fark ne kadar iki jantla diyelim 300 tl onu bayiye ödersiniz dendi. Ha bana sorarsanız 16 olması daha iyi hem konfor hem lastik fiyatı daha uygun malum kışlık da alacaksınız hem ilerde yazlık da olur hemde yakıt daha az olur. Ben bundan dolayı 17 olmasından vazgeçtim. İyi forumlar
Beğenenler:
Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Fazla km yapmıyorsanız benzinli iyidir 1 ay gün atması normal çünkü hepimiz 1 ay kadar bekledik fabrika çok yoğun hem Avrupa pazarı hemde Türkiye pazarı araç yetişmiyormuş.
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:
Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın aracınızı. Keyifli forumlar.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.  1.4 Benzinli kullanımınızı paylaşırsanız sevinirim
Beğenenler:
hayırlı olsun
Beğenenler:
hayırlı olsun
Beğenenler:
Hayırlı olsun bende sipariş verdim 1 ay olmak üzere hala üretilmedi bekliyorum , Allah sabır versin sanada inşallah bir şanssızlık yasamazsin tavsiyem ara bayiyi surekli sipariş numarani iste son durumunu sor boş bırakma darla Smile ben bayram sonrası ( 45 güne ). Smileins teslim alacağım gibi gözüküyor umarım seninde daha erken olur güldüğüme bakma sinirden bunlar Smile
Beğenenler:
(23-06-2016, Saat: 12:50)Necati atceken yazdı: Hayırlı olsun bende sipariş verdim 1 ay olmak üzere hala üretilmedi bekliyorum , Allah sabır versin sanada inşallah bir şanssızlık yasamazsin tavsiyem ara bayiyi surekli sipariş numarani iste son durumunu sor boş bırakma darla Smile ben bayram sonrası ( 45 güne ). Smileins teslim alacağım gibi gözüküyor umarım seninde daha erken olur güldüğüme bakma sinirden bunlar Smile

Hayirli olsun bende 10 gun oldu siparis vereli uretimden cikmis arac parkta bekliyormus sefkiyati yapilicak hangi bayiiden aldin sen pasaa

Sent from my iPhone using Tapatalk
Beğenenler:
(23-06-2016, Saat: 12:50)Necati atceken yazdı: Hayırlı olsun bende sipariş verdim 1 ay olmak üzere hala üretilmedi bekliyorum , Allah sabır versin sanada inşallah bir şanssızlık yasamazsin tavsiyem ara bayiyi surekli sipariş numarani iste son durumunu sor boş bırakma darla Smile ben bayram sonrası ( 45 güne ). Smileins teslim alacağım gibi gözüküyor  umarım seninde daha erken olur güldüğüme bakma sinirden bunlar Smile

Hayırlı olsun geç olsun temiz olsun. Smile
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

1.4 benzinli hatcback aldim, 1.4 benzinli hatcback aldim İncelemesi, 1.4 benzinli hatcback aldim Videosu, 1.4 benzinli hatcback aldim Online izle, 1.4 benzinli hatcback aldim Fotoğrafı, 1.4 benzinli hatcback aldim Yorumu, 1.4 benzinli hatcback aldim Hakkında, 1.4 benzinli hatcback aldim Nedir, 1.4 benzinli hatcback aldim Açıklaması, 1.4 benzinli hatcback aldim Oyunu, 1.4 benzinli hatcback aldim Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhabalar... 3ay önce aldım Efe09 0 1,265 10-01-2020, Saat: 18:22
Son Yorum: Efe09
  Egea hatchback aldım tetik_23 7 2,293 12-08-2019, Saat: 23:13
Son Yorum: Ernturn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi