Facebook gurubundan engellendim - Sayfa 2

ÜNLÜ OTO Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook gurubundan engellendim
#11
yöneticiler açıklama yapar herhalde,

facebook sayfasının açıklamalarına baktınız mı, herhnagi bir link paylaşılmamamlı diye birşey yazmıyordur diye tahmin ediyorum ama bakmakta fayda var.
Beğenenler:
#12
(28-02-2021, Saat: 23:42)realjackal yazdı: yöneticiler açıklama yapar herhalde,

facebook sayfasının açıklamalarına baktınız mı, herhnagi bir link paylaşılmamamlı diye birşey yazmıyordur diye tahmin ediyorum ama bakmakta fayda var.
Hiç bir açıklama yapamazlar . Yardımlaşma forumu değil para forumu . Ahlaksız ticaret forumu olmuş . 150 liralık kameraya 450 lira isteyen forum sponsorumu olur .[Resim: 7ea5cfc4e0735c6f3be7a8801710096b.jpg]

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
#13
36bin kişilik grubumuz link paylaşımı nedeniyle kapatıldı diğer yönetici arkadaşlar bu konuda daha titiz davranıyorlar. Kötü ithamlarda bulunmadan önce benimle görüşeydiniz. Ayrıca gruptan engellenmemiş sadece 1 marta kadar grupta yorum yapmanız engellenmiş. Forum sitemiz de ve grupta yardımcı olma niyetinde olan arkadaşlara kapımız her zaman açık. Muhammet arkadaşımız da sıkıntı yaşamıştı çözdüm. Neyse konuyu çok uzattık. Aramızda bulunup bulunmamak sizin tercihiniz. İyi forumlar dilerim.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
www
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Facebook gurubundan engellendim, Facebook gurubundan engellendim İncelemesi, Facebook gurubundan engellendim Videosu, Facebook gurubundan engellendim Online izle, Facebook gurubundan engellendim Fotoğrafı, Facebook gurubundan engellendim Yorumu, Facebook gurubundan engellendim Hakkında, Facebook gurubundan engellendim Nedir, Facebook gurubundan engellendim Açıklaması, Facebook gurubundan engellendim Oyunu, Facebook gurubundan engellendim Fiyatı


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi